jak wymusić synchronizację kalendarzy na iPhonie?


21

Mam różne kalendarze od iCloud i Google i bardzo często wydarzenie zostanie usunięte z kalendarza Google, ale iPhone nadal je pokaże. Ten sam kalendarz znajduje się w iCal na moim Macu i pokazuje go tam poprawnie. Jeśli nie, mogę + Rlub + +, Raby go zaktualizować.

Może brakuje mi miejsca lub konfiguracji, aby zrobić to samo w aplikacji kalendarza na iPhonie.

Odpowiedzi:


6

EDYCJA: Zostało to naprawione w najnowszych wersjach iOS. Zobacz odpowiedź @LukeWilliams, która opisuje po prostu pociągnięcie w celu odświeżenia kalendarzy na liście kalendarzy .


W przypadku przestarzałych wersji iOS: Od iOS 5 nie ma super łatwego / oczywistego sposobu na zrobienie tego. Odkryłem, że działa, otwierając Ustawienia > Poczta, kontakty i kalendarze > Stukając konto e-mail, które chcesz odświeżyć> wyłącz kalendarz> poczekaj, aż zostanie usunięty> włącz ponownie kalendarz.


czasami przez wymuszenie nowego zdarzenia powoduje synchronizację.


1
To zadziałało dla mnie; niestety oznacza to utratę wszelkich lokalnych modyfikacji (w telefonie, który nie został zsynchronizowany). Jeśli więc musisz wymusić synchronizację, ponieważ wprowadziłeś zmiany w telefonie, które nie zostały zsynchronizowane z chmurą, ta sztuczka nie pomoże.
metamatt

28

W iOS 7 i nowszych:

  1. Otwórz aplikację Kalendarz
  2. Kliknij opcję Kalendarze
  3. Przeciągnij w dół, aby odświeżyć

3
Działa dokładnie tak, jak opisano i jest całkowicie nieoczywisty. Dziękuję Ci!
Matt Ball

Działa również na iOS 8.1, świetnie!
haa

1
Nie działało dla mnie na iOS 8.1.1 Kiedyś działało na iOS 7.
Artem

Nie działało dla mnie w iOS
10.0.1

2
Pracowałem dla 10.3.3, ale zgadzam się z @MattBall, że to bardzo nieoczywiste. Pamiętasz, kiedy interfejsy Apple były złotym standardem? W dzisiejszych czasach nie tak bardzo.
Dave Land

5

Na iOS 6 lub wcześniejszym moim doświadczeniem jest to, że najłatwiejszym sposobem synchronizacji kalendarzy jest to, że w aplikacji Kalendarz na iPhonie stuknij przycisk Kalendarz w lewym górnym rogu. Teraz masz wyświetlacz z szarym przyciskiem Edytuj w lewym górnym rogu, niebieskim przyciskiem Gotowe w prawym górnym rogu, a na dole po lewej stronie znajduje się biała okrągła strzałka w prawo. Naciśnij go, aby zsynchronizować kalendarze.


Nie wiem, czy ten przycisk odświeżania ma odświeżyć same kalendarze, czy tylko listę kalendarzy (co jest na tym samym ekranie co ten przycisk odświeżania). Mój iPhone przestał całkowicie synchronizować kalendarz Google - aktualizacje przestały synchronizować w obu kierunkach - a ten przycisk odświeżania nie pomógł.
metamatt

Pracował dla mnie. Miałem nieaktualne dane (tj. Brakujące wydarzenia z mojego kalendarza korporacyjnego), wykonałem powyższe kroki przez Haiyaka, a wydarzenia się pojawiły.
r00fus

1

Udało mi się odświeżyć moje kalendarze Google na iOS 8, klikając „Kalendarze” u dołu ekranu, a następnie przesuwając palcem w dół, tak jak podczas odświeżania skrzynki odbiorczej.


1

Miałem dzisiaj ten problem i powyższe rozwiązania NIE działały.

W moim przypadku problem polegał na tym, że nie miałem włączonych kalendarzy danych komórkowych. Ponieważ nie korzystałem z Wi-Fi, mój kalendarz się nie aktualizował.

Rozwiązaniem było:

  1. Przejdź do Ustawienia> Komórkowy
  2. Upewnij się, że przełącznik Dane komórkowe jest włączony (świeci na zielono).
  3. Przewiń w dół do Kalendarzy i przypomnień. Upewnij się, że przełącznik jest włączony (świeci na zielono).

To dla mnie rozwiązało!


0

Miałem ten problem w iOS 8. Z jakiegoś powodu wszystkie wydarzenia z mojego służbowego kalendarza Gmaila zniknęły. To, co zrobiłem, to przejście do ustawień, potem do kontaktów pocztowych i kalendarzy, a następnie wybrałem moje służbowe konto Gmail. Wyłączyłem kalendarz, a następnie włączyłem go ponownie. Potem wróciłem do kalendarza, który zaczął się synchronizować. Mam nadzieję, że to pomaga


czy po wyłączeniu spowoduje to usunięcie wszystkich pozycji kalendarza?
Archimedes Trajano

0

Jeśli otworzysz aplikację iCal na telefonie, przejdź do „Kalendarzy” i przeciągnij / pociągnij w dół, aby ją odświeżyć (zobaczysz obracający się okrąg). Odświeżony i zaktualizowany od razu.


-1

Dla mnie to rozwiązało:

  1. Wyłącz synchronizację kalendarza i włącz go ponownie.
  2. Wprowadź ponownie hasło Apple ID w ustawieniach.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.