Dopasowanie iTunes: Dopasowane utwory są teraz przesyłane i nie mogę pobrać wersji piosenek 256 kb / s


2

Wczoraj zapisałem się do iTunes Match i pozwoliłem, aby proces dopasowywania przebiegał z dnia na dzień. Dziś rano większość moich melodii była dopasowana. Chciałem uaktualnić moje pasujące ścieżki bitrate 128kbps dla iTunes Store 256kbps ścieżek bitrate.

Postępowałem zgodnie z instrukcjami tutaj , która stworzyła inteligentną listę odtwarzania wszystkich dopasowanych utworów 128 kb / s. Widziałem wszystkie utwory, które chciałem zaktualizować na tej liście odtwarzania. Postępowałem zgodnie z instrukcjami, aby usunąć jedną piosenkę. Po usunięciu utworu z listy odtwarzania mogłem pobrać wersję 256kbps ze sklepu. Widząc, że proces zadziałał, postanowiłem powtórzyć ten proces dla wszystkich utworów na liście odtwarzania. Wybrałem wszystkie utwory z listy odtwarzania i usunąłem. Wszystkie utwory wymienione na inteligentnej liście odtwarzania zniknęły z listy odtwarzania. Ale nadal było w mojej bibliotece muzycznej. Teraz status iCloud każdej z piosenek, które chciałem zaktualizować, zmienił się z Dopasowany na Przesłany. Jeśli usunę utwór 128 kbps i spróbuję go pobrać, nadal otrzymam wersję 128 kbps tego utworu. Przykładem jest The Beatles „Here Comes the Sun”. Ta piosenka jest dostępna w sklepie ITunes Store i jestem w 100% pewien, że jej status został dopasowany, zanim usunąłem ją z listy odtwarzania, ale teraz jej status jest przesyłany i nie mogę uzyskać wersji 256 kbps.

Porzuciłem iTunes (10.6.1 i jestem na OSX 10.7.4) i spróbowałem kilka razy „Uaktualnić mecz iTunes”, ale stan wszystkich tych utworów na liście odtwarzania jest nadal przesyłany. Jak więc to naprawić, aby móc pobrać wersje 256kbps moich wcześniejszych utworów Matched 128kbps?

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.