Zaplanuj wiadomość tekstową na iPhonie


10

Czy w App Store jest dostępna aplikacja na iPhone'a, która umożliwia planowanie wiadomości tekstowych? Na przykład chciałbym skonfigurować wiadomości urodzinowe, aby ich nie zapomnieć ani wiadomości przypominających. Wiem o takich aplikacjach, ale działają one tylko na urządzeniach z jailbreakiem.

Jeśli nie ma, czy istnieje jakiś konkretny powód, dla którego żaden programista nie tworzy takiej aplikacji? Android i Windows Phone mają je, dlaczego nie iOS?

EDYCJA: Najwyraźniej Apple zapobiega automatycznemu wysyłaniu SMS-ów przez kartę SIM (tj. Przez operatora sieci). Są jednak sposoby na obejście tego ograniczenia bez naruszania warunków Apple App Store.


Dlaczego nie możesz ustawić przypomnienia lub pozycji kalendarza w takich sytuacjach?
nohillside

3
Poczekaj ... próbujesz zautomatyzować interakcje społecznościowe? Czy ludzie naprawdę myślą, że to dobry pomysł?
NReilingh

2
Nie chodzi o automatyzację interakcji społecznych. Może chcę życzyć koledze powodzenia na egzaminie, ale nie chcę wstać o 5 rano, aby to zrobić. Właśnie planuję SMS na 5 rano. A może jest późny wieczór i nie chcę przeszkadzać mojej przyjaciółce, gdy śpi. Potem mógłbym po prostu zaplanować SMS, który zostanie wysłany wcześnie rano. Fakt, że istnieje wiele aplikacji do planowania SMS-ów na Androida, dowodzi, że istnieje wiele przypadków użycia.
cheesus

1
Chciałbym otrzymywać SMS-y na urodziny od osoby, która niedawno zmarła. Straszne ...
Pierre Watelet

1
Cóż, większość ludzi nie umiera często, więc twoja sprawa wydaje się raczej rzadka.
cheesus

Odpowiedzi:


4

Możesz użyć Launch Center .

Nie wyśle ​​wiadomości automatycznie (Apple nie zezwala na automatyczne wysyłanie SMS-ów), ale otrzymasz powiadomienie, które otworzy nową wiadomość z wybranym kontaktem. Wszystko, co musisz zrobić, to napisać wiadomość i nacisnąć Wyślij.


Dziękuję, znam Launch Center, z którego korzysta kolega. Gdzie przeczytałeś, że Apple nie zezwala na automatyczne wysyłanie SMS-ów?
cheesus

2
@cheesus Zostanie to udokumentowane w dokumentach API.
NReilingh

4

Powodem, dla którego chcę tę funkcję, jest to, że mam pracowników, którzy zaczynają pracę o 4 rano i myślę o rzeczach, które muszę im powiedzieć o 23:00. Nie budzę się o 4 rano, żeby powiedzieć im, że muszą coś zrobić.

Z iPhone'em zepsutym jailem używam biteSMS do pisania tekstu, planowania go, a moi pracownicy dostają go o 4 rano.


1
głosowanie, ale i tak byłoby lepiej jako komentarz
Aidan Miles

@AidanMiles dlaczego? biteSMSjest poprawną sugestią
Użytkownik

3

Do tej pory nie mam zadowalającej odpowiedzi na to pytanie. Tak naprawdę nie było aplikacji w App Store, która pozwalałaby Ci zaplanować wiadomości tekstowe. I nie, jailbreak nie jest obecnie żadną opcją.

Stworzyliśmy więc własną aplikację, która rozwiązuje ten problem: n8message

(wystarczy wyszukać w App Store n8message, istnieje również wersja Lite, która nie ma dołączonych kredytów SMS)

Tak , aplikacja wysyła wiadomości w pełni automatycznie.

Nie , aplikacja nie robi niczego, co jest zabronione przez Apple.

Wysyłanie wiadomości e-mail jest bezpłatne, ale w przypadku wiadomości tekstowych musisz kupić kredyty . Jeśli wysyłasz wiadomość tekstową za pośrednictwem mojej aplikacji, ponosisz koszty, więc nie możemy rozdawać tych wiadomości za darmo. Istnieje jednak kilka sposobów na uzyskanie kilku kredytów za darmo, więc nie musisz płacić tylko za testowanie aplikacji.

Aplikacja nie działa jeszcze we wszystkich krajach (z powodu niektórych operatorów telefonii komórkowej blokowanie wiadomości), więc obecnie jest ona dostępna w App tych sklepach, w których to jest pracy. Na przykład nie działa w obu Amerykach, więc obecnie nie można go znaleźć w Stanach Zjednoczonych ani w kanadyjskich sklepach z aplikacjami.

Powiedz nam, co myślisz o n8message, komentarze i opinie są bardzo mile widziane.

EDYCJA: Oto kilka wyjaśnień, dlaczego aplikacja nie działa wszędzie: gdy wysyłasz SMS-a za pośrednictwem wiadomości n8, musimy wysłać wiadomość w taki sposób, aby odbiorca widział Twój numer telefonu jako nadawcę . Bez tego, odbiornik będzie zobaczyć coś tak Unknownlub 000lub jakąś liczbę losową jako nadawcy.

Odbywa się to za pomocą tak zwanego dynamicznego identyfikatora nadawcy . Niestety w niektórych krajach (takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, Chiny i wiele innych) dynamiczne identyfikatory nadawców w wiadomościach SMS są zabronione z różnych powodów. Najczęstszym powodem jest to, że dynamiczne identyfikatory nadawców mogą być wykorzystywane do spamowania, nękania, a nawet oszustw.

To jest powód, dla którego n8message obecnie nie działa w USA i prawdopodobnie nie będzie działać w najbliższej przyszłości.


Przykro mi to mówić, nie ma wiadomości n8 w App Store. Wciąż szukam rozwiązania.

Jak powiedziałem, nie działa jeszcze w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie (a także w niektórych innych krajach), ale lista krajów, w których działa, rośnie. W zeszłym tygodniu dodaliśmy Australię, Nową Zelandię, Japonię, Singapur i Włochy. Nie udostępniamy aplikacji online w krajach, w których nie działa.
cheesus

Czy możesz wyjaśnić, dlaczego to nie działa w sklepie w USA i czy kiedykolwiek będzie działać?
Itzik984,

@ Itzik984 Zobacz edytowany post.
cheesus

0

Wiadomości urodzinowe i przypomnienia dla siebie? Dlaczego nie skorzystać z aplikacji kalendarza i przypomnień? Jeśli poprosisz o przypomnienie innym o ustawieniu tych tekstów z okazji urodzin, to tak, Jailbreak jest jedynym sposobem. Używam BiteSMS (Jailbroken).


Tak, wiadomości urodzinowe i przypomnienia dla innych, nie dla mnie.
cheesus,

0

Spójrz na Future Scheduler na iPhone'a, który pomoże ci w planowaniu wiadomości tekstowych, ale także e-maili, aktualizacji statusu i połączeń telefonicznych.

Apple nie zezwala aplikacjom innych firm na automatyczne wysyłanie wiadomości lub wiadomości e-mail, chyba że użytkownik to potwierdzi. To część ich zabezpieczeń i musimy to przestrzegać.


Głosowałbym za Twoją odpowiedzią, gdybyś ujawnił, że pracujesz dla Appsicum, twórcy Future Scheduler. Zobacz apple.stackexchange.com/faq#promotion
cheesus

1
@cheeesus FAQ mówi tylko, że należy zachować ostrożność. Autopromocja jest w porządku. „Publikuj dobre, trafne odpowiedzi, a jeśli niektóre (ale nie wszystkie) dotyczą twojego produktu lub strony internetowej, niech tak będzie. Musisz jednak ujawnić swoją przynależność w swoich odpowiedziach”
daviesgeek

@ Daviesgeek, proszę powiedz mi: gdzie Jonathanwills ujawnił swoją przynależność do Future Scheduler w swojej odpowiedzi?
cheesus

@cheeesus Powiedział: „musimy postępować zgodnie z tym”. Skąd pan wie, że pracował z Harmonogramu przyszłości?
daviesgeek

@ Daviesgeek Przykro mi, że zrozumiałem, że „my, społeczność użytkowników i programistów Ask Different , musimy postępować zgodnie z tym”. W swoim profilu wspomina o Appsicum, a na stronie iTunes Future Scheduler można zobaczyć, że aplikacja pochodzi od nich, więc wiedziałem o tym stamtąd, ale w jego odpowiedzi nie ma wyraźnego ujawnienia. Ale nieważne, nie
oznaczyłem

0

Osobiście korzystam z aplikacji o nazwie Auto Sender . Działa poprzez zapisywanie zaplanowanych wiadomości na ich serwerze, a następnie automatyczne wysyłanie wiadomości w zaplanowanym czasie. Chociaż nie jest bezpłatny, musisz zapłacić za każdą wiadomość, jest tańszy niż dowolna inna aplikacja, z której korzystałem. Wysyła również wiadomość z innego numeru, ponieważ nie może jej wysłać za pośrednictwem numeru telefonu; ale możesz mieć podpis na końcu ze swoim imieniem, a rzeczywisty numer będzie zawsze pojawiał się na końcu wiadomości.

Jeśli nie masz nic przeciwko płaceniu za to i dobrze, że pochodzi z innego numeru, to jest to coś, co odradzam sprawdzanie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.