Czy istnieje aplikacja iPhone do odczytu plików PDF?


11

Po użyciu aplikacji Eucalyptus i Stanza na iPhonie naprawdę nie mogę już czytać drukowanych książek podczas podróży.

Jakiej podobnej aplikacji mogę używać do przesyłania, przechowywania i czytania własnych plików pdf na iPhonie?

Wiem, że Stanza ma aplikację Windows, która konwertuje pliki PDF na iPhone'a, ale nie jestem użytkownikiem Windows.

Odpowiedzi:


14

GoodReader jest bardzo przydatny. Możesz bezprzewodowo przesyłać pliki, a nawet dodawać dowolne treści internetowe do biblioteki GoodReader, umieszczając „g” przed adresem URL w mobilnym Safari.


Posiada niestandardowy mechanizm wyświetlania plików PDF, który pozwala powiększyć obraz w celu powiększenia 50X!

7

Od 21 czerwca aplikacja Apple iBooks może czytać pliki PDF i dodawać do nich zakładki.


1
Moja żona i ja używamy iBook do czytania plików PDF. Może nie być tak dobrze wyposażony, jak inne wymienione tutaj, ale działa dobrze dla nas.
Richard,

Bardzo polecam, ponieważ safari obsługuje pobieranie plików PDF bezpośrednio do iBooks. Uważam również, że renderowanie jest świetne, a wbudowany wyświetlacz iBooks jest niesamowity!
Alexander - Przywróć Monikę


4

Używam Air Sharing, który tworzy wirtualny dysk w twojej sieci bezprzewodowej. Mogę kopiować pliki (w tym pliki MS Office i PDF) na mój iPhone i przeglądać je. Istnieją inne aplikacje do przesyłania plików, które robią podobne rzeczy.

Jeśli zaczynasz od dokumentów, które nie są plikami PDF (np. Pliki Word), może być niewygodne czytanie plików PDF, ponieważ pliki PDF są z natury zorientowane na strony. Strona FAQ Stanzy zawiera odpowiedź na temat tworzenia treści ePub z innych dokumentów.


2

Readdle ma aplikację na iPhone'a , która umożliwia pobieranie plików w wielu formatach z Internetu na iPhone'a. Dają ci trochę wolnego miejsca na swojej stronie, ale możesz zsynchronizować pliki z telefonem, aby czytać w samolocie itp.0

Używam PDFViewer

 • Przenieś pliki PDF na iPhone'a i wyświetl je za pomocą tej aplikacji.

  Źródło


 • 0

  Inną możliwością jest użycie Calibre , może konwertować pliki PDF i inne ebooki na epub oraz jest kompatybilny ze Stanzą na iPhone do pobierania dokumentów do telefonu. Internface zdecydowanie nie spełnia standardów komputerów Mac, ale działa.


  0

  Kopiuję pliki PDF, które chcę przeczytać, będąc mobilnym, do folderu w moim DropBox. I po prostu przeglądam je za pomocą aplikacji DropBox.

  Jak dotąd jest to proste w przypadku prostych plików PDF, chociaż przechodzenie ze strony na stronę może się nieco zacinać.


  0

  Ogólnie polecam Evernote do czytania plików PDF. Istnieją inne aplikacje na iPhone'a, które mogą wykonać zadanie, ale Evernote jest na pierwszym miejscu.


  0

  Używam Stanzy. Zauważyłem drobne błędy w renderowaniu slajdów, ale jest to więcej niż wystarczające do moich celów.  0

  iBooki mogą czytać pliki PDF, choć uważam, że evernote jest najlepszy.


  Zarówno iBooks, jak i Evernote zostały już wspomniane bardziej szczegółowo.
  grg
  Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
  Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.