Czy Xbox 360 można podłączyć do wyświetlacza Thunderbolt?


6

Przesłanie zarówno obrazu, jak i dźwięku na ekran byłoby optymalne, ale jeśli mogę po prostu wyświetlić wideo na ekranie i użyć słuchawek podłączonych do konsoli Xbox, jest to całkowicie w porządku i prawdopodobnie łatwiejsze do osiągnięcia.

Mam adapter HDMI na mini DisplayPort, więc spróbowałem go użyć i podłączyć go do portu Thunderbolt, niestety nie dostałem w ten sposób dźwięku ani obrazu.


I jest szansa, że ​​adapter to tak naprawdę mini adapter DisplayPort na HDMI: te rzeczy zwykle działają tylko w jednym kierunku i nigdy nie słyszałem o prostym adapterze, który zamieni HDMI w DisplayPort.
CajunLuke,

Odpowiedzi:


5

Wyświetlacz Thunderbolt oczekuje pełnego sygnału Thunderbolt (tj. Zmiksowanego PCI-Express i DisplayPort). Nie będzie działać ze źródłami tylko DisplayPort.

Do tej pory nie słyszałem o żadnych ogłoszonych (nie mówiąc już o wydaniu) adapterach, które mogłyby obsługiwać wyświetlacz Thunderbolt ze źródła innego niż Thunderbolt.

Jeśli naprawdę musisz to zrobić, możesz podłączyć konsolę Xbox do karty przechwytującej HDMI (musi obsługiwać HDCP) podłączonej do komputera wyposażonego w Thunderbolt, do którego podłączony jest wyświetlacz. Te karty przechwytujące są zwykle używane przez profesjonalnych edytorów wideo i mogą być dość drogie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.