Jak przekonwertować Keynote na PowerPoint online


9

Czy istnieje sposób na konwersję pobranego pliku Keynote (z pokazu slajdów) do pliku PowerPoint (lub otwartego formatu, takiego jak Open / LibreOffice) online?


1
Czy chcesz wiedzieć, jak przekonwertować plik keynote na plik PowerPoint? Lub jakiego rodzaju formatów chcesz?
Stephen

Nie nazwałbym Powerpoint „otwartym” ...
nohillside

@patrix masz rację, miałem na myśli albo otwórz w programie PowerPoint, albo otwórz w innym „otwartym” formacie, takim jak otwarte biuro.
bchol beisi neeman

@bcholbeisineeman Dlaczego nie otworzyć go w Keynote, kliknij Exporti wybierz ppt (PowerPoint). Oczywiście przejścia są tracone z powodu kompatybilności, ale zakładam, że konwersja też tego nie robi.
fsimkovic

@bcholbeisineeman DevIntern za odpowiedź powinna być przyjętym odpowiedź - jest to bezpłatne rozwiązanie dostarczone przez właściciela własnym formacie bez ograniczeń dotyczących wielkości pliku lub w inny sposób.
Scott Gigante

Odpowiedzi:


5

Zamzar twierdzi, że konwertuje pliki Keynote do różnych formatów (w tym PowerPoint) online. Nie używam Keynote, więc nie mogę ręczyć za jakość konwersji, ale oto jedna recenzja bezpłatnej usługi konwersji plików.


1
Dobre znalezisko. Wygląda na to, że dość dobrze konwertuje pliki Keynote - przynajmniej tak samo jak Powerpoint: elementy są osobne, z edytowalnymi polami tekstowymi.
nthonygreen

Właśnie wypróbowałem Zamzara i porównałem go z funkcją „Eksportuj ...” w Keynote. Niestety plik .ppt z Zamzar musiał zostać „naprawiony” przez program PowerPoint, co spowodowało te same błędy, które zaobserwowano podczas eksportowania z pliku .key do .ppt w programie Keynote. Stąd brak poprawy (przynajmniej dla mnie i mojej
głównej

9

Oto jak możesz to zrobić ...

  1. Zaloguj się / zarejestruj się w iCloud na www.icloud.com
  2. Otwórz internetową aplikację „Keynote”
  3. Przeciągnij plik Keynote do okna przeglądarki
  4. Aplikacja przeglądarki Keynote otworzy prezentację
  5. Wprowadź zmiany itp.
  6. Kliknij ikonę klucza w prawym górnym rogu i wybierz „Pobierz kopię”

Kliknij ikonę klucza w prawym górnym rogu i wybierz „Pobierz kopię” 7. Keynote wyświetli monit z opcją pobrania pliku PPT / PDF / Keynote

Keynote wyświetli monit z opcją pobrania pliku PPT / PDF / Keynote 8. Wybierz PPT, a otrzymasz wersję Powerpoint :-)


2
Wow, nie wiedziałem o icloud.com/#keynote . Właśnie tego chciałem. Byłem zdenerwowany przesyłaniem mojego pliku do innej witryny, takiej jak Zamzar. Cieszę się, że Apple ma własne bezpłatne rozwiązanie. Dzięki.
Ryan,

To nie jest „Oto, jak możesz to zrobić ...”, ale „Jedyny właściwy sposób, aby to zrobić”
EDP

0

Nie wiem, czy o to ci chodzi, ale ten YouTube to film na temat eksportowania pokazu slajdów jako prezentacji PowerPoint. Jest też Zamzar .


1
dzięki ale szukam sposobu, aby przekształcić już pobrane keynote (od Slideshare) do ppt
bchol Beisi Neeman

0

Po prostu wyeksportuj plik z Keynote jako Powerpoint. To naprawdę dobra robota, utrzymując formatowanie.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.