Czym nie przeszkadzać w iOS 6 różni się od fizycznego cichego przełącznika?


12

W iOS 6 mamy teraz funkcję Nie przeszkadzać, która zapobiega generowaniu dźwięku przez telefon po otrzymaniu powiadomienia.

Czym to się różni od używania cichego przełącznika? A może po prostu można to zaplanować, w przeciwieństwie do trybu cichego?

Odpowiedzi:


8

Funkcja Nie przeszkadzać zatrzymuje wszystkie powiadomienia (aby ekran nie zaświecił się). Wyciszenie spowoduje, że ekran się zaświeci, wibruje, jeśli jest włączony itp. Powiadomienia będą nadal wyświetlane w centrum powiadomień.

Jeśli odbierzesz połączenie w czasie, nie przeszkadzaj, dzwoniący otrzymuje awarię połączenia, a na ostatniej liście zostanie wyświetlone nieodebrane połączenie w przeciwieństwie do cichego, w którym nadal dzwoni (zmiana ekranu itp.), I możesz odebrać.

Opcja Nie przeszkadzać pozwoli przychodzić na wybrane połączenia (możesz to dostosować w powiadomieniach w ustawieniach). Można go również zaplanować, z czego najczęściej korzystam.

Na stronie Apple'a iOS 6 jest sekcja , ale nie jest świetna.


4
Co ciekawe, funkcja Nie przeszkadzać jest aktywna tylko wtedy, gdy telefon śpi. Jeśli telefon jest aktualnie włączony, gdy nadejdzie wiadomość, odtwarzane będą dźwięki, pojawią się wibracje itp.
Tim Pietzcker,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.