Jak mogę odtwarzać muzykę z iPhone'a za pośrednictwem komputera?


16

Teraz, gdy mam iPhone'a od kilku miesięcy, próbuję eksperymentu, aby sprawdzić, czy nie mogę wymienić laptopa, który noszę na komputerze iPhone + internet. W tym celu próbowałem znaleźć program, który pozwoli mi odtwarzać muzykę na moim iPhonie za pośrednictwem sprzętu i oprogramowania na komputerze-hoście.

Jeśli dobrze pamiętam, było to możliwe kilka lat temu dzięki oprogramowaniu iPod - Linux, takim jak Rhythmbox i Banshee, było w stanie odczytać muzykę z iPoda i odtwarzać ją przez głośniki. Myślałem nawet, że przypomniałem sobie, że sam iTunes był w stanie to zrobić w tym samym czasie.

Teraz jednak iTunes wyświetla / wyłącza muzykę na moim iPhonie i nie mogę znaleźć żadnego udokumentowanego wsparcia dla iPhone'a w żadnym innym programie muzycznym. Czy to naprawdę nie jest już możliwe? Czy ograniczam się do korzystania z gniazda słuchawkowego w celu odtwarzania muzyki?

(uwaga: korzystam z iPhone 3G z oprogramowaniem 3.0. Próbuję odtwarzać muzykę na komputerach innych niż te, z którymi synchronizuję)


Kyle: Jeśli masz kopię zapasową wszystkich multimediów (które, jak zakładam, synchronizujesz), po prostu spróbuj. To nie może boleć.
Josh Hunt

Odpowiedzi:


15

Wiem, że odpowiadam na stare pytanie, ale przyszedłem tu googlować. Mój iPhone 4 zachował się tak samo, właśnie zaktualizowałem do iTunes 10 i moja muzyka nie jest już wyszarzona.

Zasadniczo: uaktualnij do iTunes 10 i powinieneś być w stanie to zrobić.


Wygląda na to, że przestał działać z iTunes 11
Richard Gadsden,

Działa dobrze na Yosemite 10.10.4 + iOS 8.4 + iTunes 12.2.0.145
Jaime Santa Cruz

7

Jedynym sposobem na odtwarzanie muzyki z iPoda lub iPhone'a jest ustawienie iTunes na „Ręcznie zarządzaj muzyką i filmami” na urządzeniu.

Aby to zrobić, po prostu wybierz iPhone'a w sekcji „Urządzenia” po lewej stronie i upewnij się, że wybrano „Ręcznie zarządzaj muzyką i filmami”.

Kliknij „Zastosuj”, a teraz Twoja muzyka nie powinna być wyszarzona i możesz ją swobodnie odtwarzać. Następnie powinieneś mieć możliwość korzystania ze zdalnej aplikacji Apple na iPhone'a do sterowania iTunes z twojego urządzenia.

Jeśli masz już kopię zapasową całej muzyki (i wszystkiego innego), po prostu spróbuj. iTunes potrafi czasem zarządzać iPodami w zabawny sposób i może robić dziwne rzeczy (takie jak ostrzeżenia, które opisujesz, które nie są niczym). Zrobiłem to wcześniej, aby obejrzeć film na innym urządzeniu, a żadna zawartość nie została w ogóle usunięta z iPoda touch.


1
Nie wiem, czy było to „usuwanie i synchronizacja” czy „ręczne zarządzanie ustawieniami muzyki”, ale cała muzyka zniknęła z mojego iPhone'a.
Kyle Cronin

1
To było wymazanie i synchronizacja. Ręczne zarządzanie muzyką sprawi, że pozostanie nienaruszona, ale przynajmniej z mojego doświadczenia nie sprawdzi biblioteki biblioteki komputerowej. Oczywiście możesz łatwo odzyskać swoją muzykę, pod warunkiem, że znajduje się ona w bibliotece.

Cały czas używam ręcznie zarządzania, aby uzyskać dostęp do biblioteki na iPodzie na innych komputerach. Działa uczta. Chciałbym tylko, żeby iTunes nie zawsze pytał, czy chcesz wymazać, zsynchronizować, przenieść zakupy, kupić jet za każdym razem, gdy się łączysz: p
OrangeBox 31.01.12

6

Natrafiłem na to pytanie za pomocą wyszukiwarki Google i zarejestrowałem się, aby opublikować to, co odkryłem w związku z tym problemem. Mam podobną sytuację: mam komputer domowy, którego używam do synchronizacji muzyki z iPhonem 3G S, oraz komputer roboczy, na którym chcę odtwarzać muzykę (bez kopiowania muzyki na komputer). Komputer roboczy może zobaczyć całą muzykę, ale jest wyszarzona, a kiedy wykonuję taniec „Erase and Sync”, uzyskuję te same wyniki, co ty.

Dopóki nie dostałem iPhone'a w zeszłym tygodniu, odtwarzałem jego muzykę na komputerze bez problemu z moim iPadem 5.5 GB o pojemności 80 GB.

Pomimo tego, co mówią inne odpowiedzi tutaj, wszystko, co przeczytałem, wskazuje, że nie jest to możliwe w przypadku iPhone'a. Podejrzewam, że inni ludzie, którzy powiedzieli, że to działa, robią to ze swoimi iPodami i po prostu zakładają, że działa również z iPhonem.

Rozczarowany faktem, że traciłem ważną funkcję, zastępując iPoda iPhonem, postanowiłem znaleźć obejście. Najlepszy, jaki do tej pory znalazłem, to:

http://www.andrewgrant.org/2008/03/30/how-to-sync-an-iphone-with-two-or-more-computers.html

Autor odnosi się do tej techniki jako metody pozwalającej na synchronizację z dwoma komputerami, ale odkryłem, że umożliwia ona także bezbłędne odtwarzanie muzyki z mojego iPhone'a na moim komputerze roboczym. Zasadniczo oszukujesz iPhone'a, aby pomyślał, że jest podłączony do dokładnie tego samego wystąpienia iTunes w obu lokalizacjach.

Mam nadzieję, że to ci pomoże!


Dziękuję za odpowiedź - przepraszam, że zajęło mi trochę czasu, aby odpowiedzieć. Kiedyś wypróbowałem twoją sugestię - iTunes z powodzeniem uwierzył, że jest to komputer synchronizujący dla mojego iPhone'a; niestety brak muzyki i aplikacji na komputerze spowodował, że wyczyściłem je również z mojego iPhone'a. : - / Mogę spróbować w przyszłości, ale teraz nie mogę wymyślić, jak to zrobić, aby zostawić swoje rzeczy na moim urządzeniu.
Kyle Cronin

2
Cóż, myślę, że celem tego hacka jest to, że tłumi on „Czy chcesz wszystko wymazać?” okno dialogowe po zaznaczeniu pola wyboru „Ręcznie zarządzaj muzyką i filmami”. Zaznaczenie tego pola w połączeniu z upewnieniem się, że „Automatycznie synchronizuj po podłączeniu tego iPhone'a” NIE jest zaznaczone, oznacza, że ​​możesz podłączyć iPhone'a i słuchać muzyki na nim, i nie dotknie on plików, chyba że ręcznie naciśnij przycisk „Synchronizuj”. Oto, co robię: używam komputera w domu do synchronizacji i odtwarzam muzykę na komputerze w pracy bez synchronizacji.

2
BTW, nie pamiętam na pewno, ale myślę, że po zakończeniu tego hakowania automatycznie zsynchronizowałem (i usunęłem wszystko) po pierwszym podłączeniu iPhone'a do mojego komputera roboczego. Ale kiedy upewniłem się, że automatyczna synchronizacja jest wyłączona, nie zrobiło tego odtąd. Powodzenia!

3

Uruchom ten program na swoim komputerze:

http://rogueamoeba.com/airfoil/speakers.php

Jeśli jest to komputer Mac, to czego potrzebujesz, to Airfoil Speakers dla komputerów Mac. Gdy program jest uruchomiony, rozpocznij odtwarzanie muzyki na urządzeniu z systemem iOS. Zajrzyj do małego menu po prawej stronie przycisków start / pauza na ekranie urządzenia iOS. Zobaczysz tam swój komputer! Wybierz to. Dźwięk z urządzenia iOS wydobywa się z komputera. Jeśli komputer jest podłączony do głośników i używa ich jako wyjścia, dźwięk wydobywa się z tych głośników.


1

Możesz to zrobić za pomocą samego iTunes. Włącz „tryb ręcznej synchronizacji”, a następnie możesz od razu odczytać zawartość dysku do odtwarzania.

Oto artykuł z dalszymi szczegółami.


1

Mówisz o DAAP, który jest używany do prezentacji i przesyłania strumieniowego muzyki w iTunes (chociaż iTunes ma również szyfrowanie i znajomych, ale na razie o tym nie mówimy).

Myślę, że ten artykuł na temat aplikacji, która pozwala zamienić iPhone'a w serwer DAAP, może Cię zainteresować. W tej chwili pozwala przesyłać strumieniowo muzykę z iPhone'a do innego klienta obsługującego DAAP, takiego jak iTunes ... lub Banshee ... lub Rhythmbox ...

W każdym razie, jeśli to nie zadziała, przynajmniej wiesz, czego szukasz ... a to połowa sukcesu. Znajdź serwer DAAP dla iPhone'a i jesteś już prawie gotowy.


Wydaje mi się, że DAAP działa przez sieć i miałem nadzieję na połączenie za pomocą kabla. Poza tym wygląda na to, że wymaga zepsutego iPhone'a.
Kyle Cronin

1

Oto proste rozwiązanie dla tych, którzy chcą odtwarzać muzykę na iPhonie za pośrednictwem komputera, który robię. Używaj głośników komputera jak słuchawek do iPhone'a. Wystarczy podłączyć wtyczkę 3,5 mm do gniazda wejściowego audio (mikrofonu) komputera i podłączyć do gniazda słuchawek iPhone'a. Problem rozwiązany, nie musisz przenosić utworów z telefonu do komputera, wszystkie kontrolowane przez iPhone'a.


Tak jak powiedział Scott - wystarczy podłączyć telefon i do gniazda głośnika na głośniku za pomocą elementów sterujących głośnością (lokalizacja zestawu słuchawkowego) z gniazdem 1/8 cala i będzie on odtwarzany przez głośniki komputera.

0

Spróbuj użyć ręcznej synchronizacji? Mam tylko iPoda Classic, ale nadal mogę odtwarzać muzykę na innym komputerze za pomocą iTunes, kiedy korzystam z ręcznej synchronizacji ...

Wydaje mi się, że pamiętam gdzieś, że dzięki Auto Sync możesz korzystać z własnej biblioteki bez względu na wszystko.


0

zaktualizuj oprogramowanie wewnętrzne do najnowszego oprogramowania iOS, a następnie pobierz program o nazwie shairport4w. Otwórz go i wybierz opcję „zmień”, a następnie zmień nazwę i stwórz hasło. Teraz zacznij odtwarzać muzykę na swoim iPhonie i naciśnij ikonę obok przycisku następnego utworu (wygląda jak strzałka skierowana w prostokąt) i wybierz opcję, która będzie jakkolwiek nazwiesz swój komputer w shirport4w. teraz będziesz mógł odtwarzać muzykę za pośrednictwem głośników komputera - możesz zmienić głośność za pomocą telefonu iPhone / iPoda touch.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.