Jak dowiedzieć się, które pliki znajdujące się obecnie w moim iPodzie zostaną usunięte lub zmodyfikowane, jeśli zsynchronizuję je?


2

Krótka wersja mojego pytania jest prawie taka sama jak w tytule:

Jak mogę bezpiecznie określić, które pliki znajdujące się obecnie w moim iPodzie zostaną usunięte lub zmodyfikowane, jeśli zsynchronizuję je w iTunes?

(Termin „zmodyfikowany” jest wprawdzie nieco niejasny. Jeśli potrzebna jest większa precyzja, zdefiniuję „zmodyfikowany”, aby oznaczać, że stare i nowe wersje nie są „równe”, gdzie pliki A i B są zdefiniowane jako „równe” " Jeśli diff A B nie generuje wyjścia do terminala.)

(Oczywiście, po prostu synchronizacja iPoda, a następnie „szukanie brakujących lub zmienionych” to nie akceptowalna odpowiedź. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, przeczytaj dalej.)


Jak wyjaśniłem w inny post W ramach rozwiązywania problemów chciałbym włączyć synchronizację mojego iPoda w iTunes.

Niestety, jestem prawie pewien, że synchronizacja tego iPoda z moją obecną biblioteką iTunes spowoduje modyfikację lub całkowite usunięcie wiele pliki z mojego iPoda.

Oczywiste rozwiązanie polegające na utworzeniu kopii zapasowej całego iPoda i przywróceniu go później nie jest opcją, po prostu dlatego, że w tej chwili nie mam wystarczająco wygodnego 150 GB miejsca na dysku, z którego mógłbym skorzystać. (W rzeczywistości problem, który motywuje ten post, powstał, gdy próbowałem zrobić trochę miejsca na dysku twardym.)

Ale ja może mieć wystarczająco dużo miejsca, aby wykonać kopię zapasową podzbioru tych plików teraz w moim iPodzie zostanie usunięty lub zmodyfikowany po synchronizacji. Stąd pytanie postawione na początku tego postu.


Dlaczego na początku pliki mają być usuwane? iTunes nie powinien usunąć cokolwiek, chyba że ustawiłeś iPoda tak, aby iTunes automatycznie zarządzał muzyką / aplikacjami / zdjęciami / itd.
Corey Edwards
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.