Czy możesz użyć kopii zapasowej iMac dla MacBooka Pro?


3

Ciekawe: czy można użyć kopii zapasowej z komputera iMac na Time Capsule, aby przywrócić MacBooka Pro z tymi samymi elementami? Wydaje się, że byłoby to możliwe, biorąc pod uwagę, że wszystko, co naprawdę tworzy kopię zapasową, to oprogramowanie, pliki itp., A nie rzeczywiste sterowniki systemowe lub cokolwiek innego.


Jeśli nic więcej, powinieneś być w stanie zainstalować OS X z DVD na Macbooku Pro, a następnie użyć Migration Assistant, aby przenieść dane z obrazu z kapsuły czasowej.
LessPop_MoreFizz,

Odpowiedzi:


5

Tak, możesz. Nie są tworzone kopie zapasowe systemu, pamięci podręcznej ani żadnych danych specyficznych dla sprzętu, takich jak sterowniki. Nawet gdyby tak było, każda instalacja systemu OS X zawiera niezbędne sterowniki dla dowolnego obsługiwanego modelu komputera Mac przez tę wersję systemu (z wyjątkiem sterowników drukarki IIRC, które nie zostały uwzględnione w celu zaoszczędzenia miejsca i zostaną pobrane).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.