Jakie najlepsze aplikacje iPhone'a SIP działają na arenie międzynarodowej i umożliwiają nagrywanie?


8
  • Do tej pory Siphon jest najlepszą aplikacją SIP , jaką wypróbowałem.
  • MobileVOIP i TruPhone też są bardzo miłe (i nie potrzebują łamania jail ).
  • Inne aplikacje oferują przynajmniej niektóre funkcje SIP, takie jak Nimbuzz, Fring, Viber, a nawet Skype.
  • Dźwięk FaceTime firmy Apple jest oczywiście dla niektórych rozwiązaniem

Chociaż mam je wszystkie, z różnych powodów prawie nie używam żadnego z nich.

Szukam bardziej idealnej aplikacji innej firmy, która powinna:

Jako plus, - Obsługa Skype, Google (rozmowa, głos itp.) I integracja z innymi opcjami, jeśli to możliwe


Mała uwaga dotycząca aktualizacji (ponieważ ludzie wciąż aktualizują ten „temat”): przeszedłem na system Android , co najmniej 3 lata temu, z ogromnego powodu z powodu braku świetnej odpowiedzi tutaj (do dziś, która może obejmować regularne nagrywanie rozmów telefonicznych). Z przyjemnością korzystam z RecordMyCall i MobileVoip od lat. Zabawne, nigdy nie zadałem sobie trudu, aby działały razem - korzystanie z oddzwaniania było więcej niż wystarczające.
cregox,

Odpowiedzi:


4

Przez pewien czas korzystałem z Acrobits SoftPhone (link prowadzi do ich strony, link do iTunes poniżej), co wydaje się bardzo rzadkie i tylko w najprostszych przypadkach użycia, więc większość z nich pochodzi z ich strony.

Użyj książki adresowej systemu operacyjnego”: Tak , zachowuje swój własny«krótka lista»(Ulubione) jednak.
oraz globalna lista ostatnich połączeń: Nie , zachowuje swoją własną (całkiem pewne, że i tak jest to niemożliwe, „prywatne API” i tak dalej).

Ładuj tak szybko, jak Phone.app: nazywam to subiektywnie, ponieważ Phone.app jest zawsze uruchomiony, co daje mu przyspieszenie dziedziczenia w porównaniu z czymkolwiek innym. SoftPhone firmy Acro obsługuje tło VoIP, a nawet wypycha, więc możesz „Przesunąć, aby odebrać”, ale nadal zajmuje to co najmniej kilka sekund . (Przynajmniej tak to się czuje , mówiąc względnie).

Obsługa numerów międzynarodowych: Myślę, że to nie tyle funkcja klienta, co funkcja serwera, na który rejestrujesz SIP. Ten jest mi nieznany , ponieważ nigdy nie próbowałem dzwonić na międzynarodowy (poza USA) numer.

Zezwalaj na nagrywanie: Tak . Po dotknięciu przycisku nagrywania odtwarzane jest powiadomienie głosowe, a następnie nagrywana jest rozmowa i można ją odtworzyć z aplikacji.

Skype: Nie

Google Voice: Tak , ale do jakiego stopnia nie jestem pewien. Na ich stronie internetowej:

Użytkownicy GoogleVoice: chociaż zintegrowaliśmy GoogleVoice, głównym zastosowaniem Acrobits Softphone jest klient SIP. Możesz skonfigurować program Acrobits Softphone, aby inicjował połączenia GoogleVoice za pośrednictwem innych typów numerów, ale aby uzyskać pełną funkcjonalność programu Acrobits Softphone, musisz mieć GoogleVoice połączony z kontem SIP.

Odpoczynek: jeśli jest to SIP, powinno działać.

Bonus: Obsługuje ZRTP. Zaszyfrowany protokół RTP Zimmerman dla połączeń SIP. Bezpłatnie dla połączeń przychodzących, zakup w aplikacji do inicjowania połączeń za jej pomocą.

iTunes Link: program Acrobits Softphone .


Po prostu próbuję i to niesamowite! Gdyby nie zawieszanie się za każdym razem, gdy próbuję uzyskać dostęp do moich kontaktów (oraz kilka innych awarii), byłby to najlepszy, jaki do tej pory wydawałem. Dla mnie brakowałoby to głównie zintegrowanych ulubionych i ostatnich połączeń.
cregox

Upaść? Smutny. Przynajmniej nie korzystałem z niego przez co najmniej miesiąc lub dwa, wolniejszy sezon i tak dalej :). Powtarzam moje stwierdzenie, że jest mało prawdopodobne, abyś znalazł aplikację, która ma mapowanie 1: 1 twoich ulubionych i listy ostatnich połączeń.
Jason Salaz

@Jason Właściwie odkryłem, co było awarią kontaktów. To było trochę poprawek Saurik dla ustawień regionalnych (nie pamiętam nazwy) i spowodowałoby awarię wielu innych aplikacji w tej samej sytuacji. Potem nieco rozczarowałem się aplikacją, ponieważ nie mogłem korzystać z zasad „przepisywania numerów” w mojej sieci GSM - chyba że przepisałem numer telefonu i nacisnąłem GSM, nie mogłem znaleźć innego sposobu, aby zadzwonić do GSM z moich kontaktów! To sprawia, że ​​nagrywanie jest w zasadzie tylko SIP. Mam nadzieję, że „błąd w projekcie”. Jeśli chodzi o inne awarie, wiem, że są w konflikcie z Acrobits „Keep iPhone Awake” z moją kirikae / tłem.
cregox

1
Widzisz, co dostaje Jailbreaking? :>. [/ sarc-mark]
Jason Salaz

@Jason przez * „wiem, myślę” miałem na myśli „teraz pomyśl” lol. i tak ... JBing to dungeraus ... O_o, ale ja bardzo mi się podoba!
cregox


0

Właśnie wypróbowałem kilka bezpłatnych softphonów i najbardziej polubiłem Zoiper , ale ponieważ nasz serwer Asterisk jest skonfigurowany z bardzo osobliwymi regułami przedrostków, nie mogę go używać. Obsługuje natywną integrację książki adresowej, nagrywanie połączeń, różne kody audio i wideo ... całkiem fajne, jeśli tylko pozwoliłoby na niestandardowe reguły przepisywania :(

Jako silny drugi najlepszy zdecydowałem się na skorzystanie z softphonu Join . Integruje się z książką adresową i umożliwia złożone reguły przepisywania. Obiecuje, że nagrywa rozmowy, ale nie udało mi się sprawić, by działało poprawnie. To, co naprawdę mnie zniechęca z Join, to raczej mylący interfejs użytkownika ze zbyt dużą ilością kolorów i cieni. To naprawdę nie działa dobrze na ekranie telefonu komórkowego. Może komputer stacjonarny, ale nie mały ekran, taki jak telefon komórkowy. Ale znalazłem tylko pełne bezpłatne rozwiązanie.


-1

Wolę Sipgo. Prawdopodobnie jest to aplikacja o najniższym zużyciu przepustowości. Bez zbędnych dodatków, po prostu popijaj połączenia.


1
Jak myślisz, dlaczego ma najmniejsze wykorzystanie pasma?
nohillside

-1

Potwierdzam, że Smartgroschen to dobra aplikacja do tanich połączeń międzynarodowych, połączeń VoIP z połączeniami głosowymi dobrej jakości.


1
Czy możesz rozszerzyć swoją odpowiedź lub usunąć tę odpowiedź i głosować na inną odpowiedź szczegółowo opisującą sugerowane oprogramowanie. Zapytaj Różne działa najlepiej z dłuższymi merytorycznymi odpowiedziami.
Graham Miln

-2

Ogólne problemy podczas korzystania z aplikacji Softphone to: 1. Złożone warunki sieciowe w sieciach mobilnych (tj. NAT). Nie wszystkie serwery VoIP mogą poprawnie współpracować z NAT. 2. Ograniczona przepustowość. Niemożliwe jest stosowanie kodeków o wysokiej zawartości azotanów w sieciach 3G. Ale wielu operatorów nie obsługuje nowoczesnych kodeków, takich jak Opus. 3. Problemy z połączeniami przychodzącymi. Aby odbierać połączenia, telefon musi być podłączony do serwera. To wyczerpuje baterię. To nie jest reklama, ale wypróbuj nasze rozwiązanie: www.sipmobile.org

Rozwiązaliśmy ten problem. Możesz używać naszego Softphone w mobilnych sieciach 3G z dobrą jakością głosu. Jeśli masz LTE lub WiFi, połączenia wideo są dostępne. Softphone na iOS można wyłączyć i odbierać połączenia za pomocą powiadomień push (oczywiście tylko w naszej domenie).


-3

Korzystam z aplikacji Smartgroshen, prostej, dobrej jakości głosu i synchronizacji z kontaktami w telefonie. Zdobądź 0,5 euro na starcie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.