Jakikolwiek sposób na zdalne sterowanie (lub przynajmniej widok) iPadem bez zerwania?


9

W tej samej sytuacji muszą być tysiące ludzi, więc trudno mi uwierzyć, że nie ma rozwiązania. Ale rozejrzałem się i wyszedłem na sucho.

Mój starszy tata ma iPada i ma z tym problem. Nie jest manekinem, ale iOS jest dla niego nowy i nie jest dobry w opisywaniu swojego problemu i tego, co widzi dla mnie w odległości 1100 mil. Jestem pewien, że mógłbym mu pomóc, gdybym mógł zobaczyć, co on widzi.

Zainstalowałem LogMeIn na jego laptopie i mogłem zdalnie kontrolować i wyświetlać jego ekran, gdy miał problemy. Wiem, że iOS jest inny i ma różne poziomy piaskownicy i inną ochronę od Windows.

Ale czy jest jakiś sposób na zdalne wyświetlanie iPada podłączonego do Wi-Fi, bez jailbreaku? Jeśli nie, wydaje się to świetną okazją dla dewelopera aplikacji, a może Apple, jeśli sprawy są zbyt zamknięte dla aplikacji innej firmy.


może Cię to zainteresować - podsumowanie Jeffa Atwooda dotyczące korzystania z Geekatoo w celu uzyskania zdalnego wsparcia IT dla jego mamy
Jason

Odpowiedzi:


3

Jedyne realne rozwiązanie problemu, jakie znalazłem, to drugie urządzenie, takie jak iPod lub iPhone z FaceTime lub Skype, dzięki czemu możesz zobaczyć i porozmawiać z osobą, którą wspierasz.

Ze statywem gorylowym, który się napina i czymś w rodzaju glifu - działa to niesamowicie dobrze, a wszystko, co potrzebne, ma wiele innych zastosowań, co nie zmniejsza wpływu na budżet, ale ułatwia zaproponowanie wartości tego rozwiązania.


I - zatwierdzonym sposobem na usunięcie wideo z iPada jest tworzenie kopii lustrzanych AirPlay, która współpracuje z bonjour w celu znalezienia odbiornika AirPlay w sieci lokalnej. Obecnie Apple TV i komputer Mac z pewnym oprogramowaniem (takim jak Reflector . Więc jeśli miałeś komputer Mac z tatą lub równoważne oprogramowanie na swoim komputerze, możesz przynajmniej zobaczyć jego ekran. Dwie wady tego (oprócz dodatkowego sprzętu) i oprogramowanie) czy nie widzisz, gdzie on stuknie, i nie możesz zdalnie kontrolować iPada.


Myślałem o użyciu Skype'a i kamery internetowej, ale myślę, że skończyło nam się pół godziny „nie, w lewo, teraz w górę, nie, to jest za daleko, trochę w dół, teraz w lewo itp.” Moja mama ma iMaca, więc myślę, że mogę zajrzeć do Reflection i AirPlay. Nie jestem pewien co do możliwości, ale jeśli mogę sprawić, by ekran iPada pojawił się na jej iMacu, myślę, że mogę to przynajmniej zdalnie. A na razie pomocne byłoby samo zobaczenie, co widzi. Rzeczywisty pilot byłby miły, ale nie konieczny.
Scott

2

Jeśli jest to iPhone 4S, iPad 2 lub nowy iPad, Reflector może to zrobić.


czy istnieje darmowa alternatywa?
Mintuz

Reflektor wydaje się być odbiciem lustrzanym ekranu , tzn. Jeśli jego ojciec mógłby uruchomić go bez pomocy, pozwoliłby mu zobaczyć ekran, ale NIE mógł go zdalnie sterować. Ja również chciałbym móc zdalnie sterować iPadem, który zamierzam przekazać niewidomemu przyjacielowi. Niedawno straciła wzrok, więc NIE ma doświadczenia z żadnymi funkcjami ułatwień dostępu. Potrzebowałbym więc nie tylko sterowania i tworzenia kopii lustrzanych, ale także dźwięku.
WGroleau

-1

Używaj Skype'a z mirrorami, nie próbowałem, ale jest to możliwe


1
Och przestań. Oczywiście jest to możliwe. Kto potrzebuje do tego źródła? Jednak - czy Skype ma sposób naprawić obraz, który został odwrócony przez lustro?
WGroleau
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.