Nie wyłączaj ekranu iPhone'a (po podłączeniu)


12

Czy istnieje aplikacja (normalna, jailbreak), która utrzymuje ekran iPhone'a (3GS, OS 4.x) na czas nieokreślony po podłączeniu, bez względu na to, która aplikacja działa na pierwszym planie?


1
Zgodnie z odpowiedzią i komentarzem @ MisterEd ważne jest, aby wiedzieć, czy chcesz, aby automatyczny formularz zmieniał zachowania podczas podłączania / wyłączania, czy nie. Wydaje się, że sugeruje to, że tego chcesz. Odpowiedzi będą się różnić w zależności od tego.
cregox

Odpowiedzi:


9

Niewyjaśnione głosowanie zwróciło moją uwagę na ten stary post, więc postanowiłem go zaktualizować.

Nie mam już iPhone'a, ale ekran iPada pozostaje włączony, niezależnie od tego, czy jest podłączony, czy nie, jeśli moje ustawienie Automatycznej blokady jest ustawione na Nigdy . Na iOS 7+ jest to takie proste.

Ustaw Auto Lock na Nigdy!

Teraz, jeśli chcesz automatycznie zmienić to z powrotem (co jest zupełnie innym pytaniem), po podłączeniu będziesz musiał zrobić jailbreak . Ale ponieważ jest to skomplikowane i nie próbowałem, dam tylko jeden wskaźnik, który wydaje się to robić: pobierz Tasker (znaleziony na Lifehackerze ).

Osobiście raczej po prostu ręcznie włączam i wyłączam, dopóki jabłko nie zdecyduje się na jakiś rodzaj NFC . Powinien być tuż za rogiem , jeśli nie z NFC, to z iBeacon.

Stara odpowiedź (tylko jailbreak, iOS 4 lub mniej)

Po pierwsze, właśnie wypróbowałem na swoim iPhonie, a nawet kalkulator pozostaje aktywny po 1 minucie, nawet jeśli ekran zgaśnie. Więc może twoje pytanie naprawdę dotyczy tylko włączenia ekranu.

W każdym razie mogę wymyślić dwa rozwiązania: kirikae z tłem może załatwić sprawę jako efekt uboczny. Jeśli nie, możesz użyć SBSettings z przełącznikiem Autolock, aby zrobić to ręcznie i tymczasowo ustawić automatyczną blokadę na nigdy . Wszystkie z nich powinieneś znaleźć w Cydii .

edycja: ponieważ żadne z powyższych nie działało, oto aktualizacja.

Niektóre niestandardowe przełączniki SBSettings wydają się po prostu nie działać. Prawdopodobnie wynika to z przestarzałości lub konfliktu z czymś innym, dwoma typowymi problemami występującymi w aplikacjach Cydia. BigBoss jest trochę podobny do SBSettings i ma również przełącznik Autolock . Możesz użyć go wraz z kilkoma zadaniami wielozadaniowymi , pozostawić go w tle i używać w razie potrzeby. Nie ma prawie żadnych sprzecznych problemów.

Niestety nie mogę znaleźć więcej pomysłów na ten temat.

Jedyne, co mogę zapewnić, to to, że właśnie wypróbowałem funkcję Autolock SBSettings na moim iOS 3.1.3 i działa. Mówi także, że jest zaktualizowany do 4, więc najprawdopodobniej jest to albo problem z 4.1, albo konflikt z czymś innym, co masz zainstalowane. I wierzcie mi, są konflikty z najmniej oczekiwanych rzeczy ( spójrz na komentarze ).


Tak, miałem na myśli „ekran włączony”. Właśnie zdałem sobie sprawę, że system operacyjny zezwala na „nigdy” jako opcję automatycznego blokowania bez jailbreak, ale SBSettings ułatwi to po prostu, kiedy chcę, nie przez cały czas. Myślę, że usunę pytanie, ponieważ jest to tylko część systemu operacyjnego ...

@mankoff, nie waż się nigdy usuwać odpowiednich pytań tylko dlatego, że po udzieleniu odpowiedzi wyglądają one jak „oczywiste”! ;)
cregox

DOBRZE. Jak widać nie mam :). Myślę, że mi to nie pozwoliło? W każdym razie AutoLock Toggle (SBSettings) brzmiał świetnie, ale nie działa. Wciąż szukam rozwiązania ...

@mankoff to smutne wieści. :( Zaktualizuję odpowiedź i spróbuję pomóc. :(
cregox

2

Przeniesiono opcję Auto-Lock z Ogólne w iOS 10 (i ewentualnie powyżej):

Ustawienia> Wyświetlacz i jasność> Automatyczna blokada


1

Korzystam z iTunes. Tak długo, jak masz utwór odtwarzany na ekranie, przyciemni się, ale nie stanie się czarny i nie zablokuje się. Jeśli nie chcesz odtwarzać muzyki, możesz pobrać utwór, który jest po prostu wyciszony, a następnie powtórzyć go.

EDYCJA: Powinienem zauważyć, że moja wersja IOS to 7.1.0 - nie mogę składać żadnych obietnic dotyczących innych wersji ...

EDYCJA: Powinienem również zauważyć, że opisane powyżej zachowanie ma zastosowanie tylko wtedy, gdy telefon jest zasilany z zewnątrz, to znaczy, że iTunes nie odblokuje telefonu, gdy jest zasilany z baterii.


Dlaczego po prostu nie ustawić Auto Lock na Never?
cregox

2
@cawas Ponieważ ustawienie Auto Lock nie rozróżnia baterii i zewnętrznego źródła zasilania. Innymi słowy, muszę pamiętać, aby przełączyć Auto Lock z powrotem na preferowane ustawienie na 1 minutę na akumulatorze lub ryzykować upchnięcie telefonu w kieszeni po zapomnieniu o zablokowaniu, a następnie rozładowaniu baterii w ciągu kilku godzin (lub gorzej , zgubienie telefonu i odblokowanie go na ulicy). Z drugiej strony iTunes odblokuje telefon tylko przy zasilaniu bateryjnym. Jeśli dobrze pamiętasz, aby ręcznie zablokować telefon, funkcja Automatyczna blokada może działać dla Ciebie.
MisterEd

Ooooh ... Masz rację! : D
cregox

0

Delikatny alarm utrzymuje ekran aktywny, gdy jest podłączony, ale myślę, że jest to funkcja, którą każda aplikacja musi wdrożyć, a nie coś, co instalujesz, aby utrzymać ekran aktywny dla wszystkich aplikacji.


0

Każdej nocy używam stolika nocnego Kensington . Pewnie bije o oddzielny budzik przy łóżku. I nie, tak naprawdę nie musisz używać (ani nawet posiadać) ich ładowarki.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.