Gdzie mogę znaleźć wyjaśnioną listę emotikonów (emotikonów) używanych w iOS?


9

Gdzie mogę znaleźć wyjaśnioną listę emotikonów (emotikonów) używanych w systemie iOS w systemie Mac OS X?

Niektóre z nich nie są do końca jasne i chciałbym zobaczyć ich podstawowe znaczenie (wiem, że możesz ich używać, mimo to jako glify powinny mieć nazwę Unicode).


1
Dla każdego, kto teraz szuka znacznie lepszego zasobu, który jest dostępny na więcej niż tylko komputerach Mac i pokazuje obrazy glifów renderowanych na kilku różnych platformach / środowiskach, sprawdź to tutaj: unicode.org/emoji/charts/full-emoji-list.html
bubbleking

Odpowiedzi:


13

Po pierwsze, w Preferencjach systemowych , w zakładce Klawiatura w panelu preferencji klawiatury , upewnij się, że opcja Pokaż przeglądarkę klawiatury i znaków na pasku menu jest zaznaczona. wprowadź opis zdjęcia tutaj

Następnie z menu Klawiatura na pasku menu wybierz opcję Pokaż przeglądarkę znaków . W okienku Przeglądarki znaków wybierz Emoji. Po wybraniu Emoji po prawej stronie panelu pojawi się duża grafika Emoji i tekstowe objaśnienie kształtu. wprowadź opis zdjęcia tutaj


Jest to również możliwe w większości programów w menu Edycja> Znaki specjalne…
Timothy Mueller-Harder

8

Na mojej stronie znajduje się również lista , którą właśnie stworzyłem. Lista jest widoczna w przeglądarce z obsługą czcionek emoji; obejmuje to Safari.


Właśnie przeczytałem twoją listę i miałem zamiar opublikować link do niej tutaj w odpowiedzi - tylko po to, aby dowiedzieć się, że ty, osoba, która ją utworzyła, już tu opublikowałeś! Świetna robota na liście. Zyskaj głos.
Daniel

1
Zabawny. Ta strona była najlepszym źródłem, jaki znalazłem, kiedy sam szukałem tych informacji, więc mam nadzieję, że teraz jest lepiej.
grumdrig 12.12.12

Niesamowite! Dzięki za listę !!!!! Świetne referencje; teraz wiem, co mówię :)
daviesgeek

Działa to dobrze również w systemie Windows 8 i Windows Phone 8. Niesamowita lista. Świetna robota!
Oscar Godson

4

Gdy korzystasz z iOS, możesz także włączyć VoiceOver, który będzie odczytywał nazwy Emoji podczas poruszania się po klawiaturze.


1

Wikipedia ma serię tabel na w: Emoji . Dodatkowo organizują je także według platformy, która obsługuje jaką postać.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.