Jeśli straciłem dostęp do mojego Apple ID, czy istnieją wady tworzenia nowego identyfikatora?


3

Mam identyfikator Apple ID, do którego nie mogę już uzyskać dostępu, więc zastanawiam się, czy lepiej jest utworzyć nowy?

Załóżmy, że kupiłem aplikacje i inne produkty za pomocą mojego starego Apple ID, z których niektóre są nadal na moim komputerze, ale są powiązane z moim Apple ID. Czy nadal mogę je odzyskać, jeśli utworzę nowy identyfikator, czy też powinienem ponownie kupić zawartość?

Odpowiedzi:


5

Niestety, aplikacje, iBooki, muzyka i inne podobne zakupy są bardzo ściśle powiązane z konkretnym Apple ID i obecnie nie jest (i nigdy nie było) łączenie kont.

Czy wiesz, że możesz teraz poprosić o nowe hasło lub zmienić adres e-mail i / lub identyfikator Apple ID, jeśli jest to tylko dostęp do utraconego adresu e-mail?

Twoja propozycja, aby zacząć od nowa i kupić, jest oczywiście wykonalna, jeśli nie masz nic przeciwko utracie historii i wykorzystaniu wszystkich poprzednich zakupów.

Jeśli kiedykolwiek odzyskasz / zapamiętasz / zresetujesz poprzednie konto, będziesz mieć dwa konta, aby wejść, aby załadować oba zestawy treści. Możesz więc mieć do 5 kont na każdym urządzeniu z iOS, ale trochę utrudnia utrzymanie obu haseł, przełączanie się między nimi i zapamiętywanie, które konto powinno kupić nową zawartość. (Możesz usunąć płatność z tej, której nie chcesz kupować, aby złagodzić to zamieszanie). Zdecydowanie zalecamy kontynuowanie współpracy ze wsparciem Apple, aby zresetować stare hasło do konta, a następnie zmienić adres e-mail, aby pasował do bieżącego adresu e-mail / hasła, zamiast zaczynać nowy.

Możesz także przeczytać o tym, jak niektóre inne osoby rozwiązały ten problem:


5

Czytaliście jabłkiem FAQ O Apple ID tutaj ?

Istnieją różne informacje o tym, jak odzyskać dostęp do identyfikatora, może to być dobre miejsce na rozpoczęcie zamiast porzucania identyfikatora, ponieważ poprzednie zakupy będą powiązane z tym identyfikatorem.

Jak opisano w FAQ, ponieważ nigdy nie udało Ci się połączyć Apple ID - prawdopodobnie warto skontaktować się z Apple, aby odblokować oryginalne konto / zresetować hasło.

P: Mam wiele identyfikatorów Apple ID. Czy mogę połączyć je w jeden identyfikator Apple ID?

Identyfikatorów Apple ID nie można scalić. Odtąd powinieneś używać preferowanego identyfikatora Apple ID, ale nadal możesz uzyskać dostęp do zakupionych produktów, takich jak muzyka, filmy lub oprogramowanie, używając innych identyfikatorów Apple ID.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.