Czy mogę nagrać rozmowę telefoniczną na iPhonie?


20

Nic więcej do powiedzenia niż „Czy jest aplikacja do nagrywania bieżącego połączenia telefonicznego?” :-)


Dla kompletności możesz na wszelki wypadek dołączyć model iPhone'a i wersję iOS.
Martin Marconcini,

Właściwie to jeszcze nie mam :-) Ale jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi „tak”. Następnie prawdopodobnie rozważam inwestycję.
Pierre Watelet,


1
@Dori dun uważa, że ​​to duplikat, ale jest ściśle powiązany.
cregox

Odpowiedzi:


9

Uważaj na problemy prawne.

Możesz, ale będziesz musiał zrobić jailbreak, użyć dodatkowego sprzętu (podłącz mikrofon do gniazda słuchawkowego) lub użyj oprogramowania SIP innej firmy. Na przykład Google Voice ma aplikację na iPhone'a, a Google Voice obsługuje nagrywanie połączeń. Google Voice ma ogłosić obu stronom, że nagrywa rozmowę.


Proszę o więcej informacji na temat jailbreaka? Nigdy nie mogłem znaleźć aplikacji, która by to zrobiła (z wyjątkiem 3 części, które wymagają połączenia z numerem).
cregox

6
Jeśli ludzie będą wymieniać jailbreak jako „lekarstwo na wszystko”, czy możesz podać w odpowiedzi linki lub istotne informacje? Samo łamanie więzienia samo w sobie nie jest rozwiązaniem . Po prostu odgrywa fundament. Ale zawsze wymagane jest dodatkowe oprogramowanie . To dodatkowe oprogramowanie jest kluczem. Dziękuję Ci.

3

O ile wiem, aplikacje innych firm, sankcjonowane przez Apple - te, które można znaleźć w App Store, niezależnie od aplikacji z jailbreakem - nie mają dostępu do telefonu poza wybieraniem numeru. Innymi słowy, nie znajdziesz nic w App Store.


-1

Najlepszym sposobem jest założenie konta Google Voice i pobranie tam aplikacji.


Witamy w Ask Different i dziękuję za odpowiedź. :) Niestety, krótkie odpowiedzi, takie jak ta, nie dostarczają wystarczająco dużo szczegółów ani kontekstu, aby pomóc wielu użytkownikom. Jeśli to możliwe, dobrze byłoby dodać więcej informacji, takich jak więcej szczegółów na temat konfigurowania konta i / lub pobierania aplikacji (przydatne byłoby dodanie linku). Możesz także przeczytać Jak odpowiedzieć, aby uzyskać wskazówki dotyczące udzielania odpowiedzi tutaj.
Monomeeth
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.