Czy mogę zamienić komputer z systemem Windows w miejsce docelowe AirPlay?


8

Czy jest dostępne oprogramowanie, które sprawi, że komputer z systemem Windows z systemem XP pojawi się jako miejsce docelowe AirPlay w iTunes mojego komputera Mac? Chciałbym móc przesyłać strumieniowo dźwięk z komputera Mac na komputer z systemem Windows, którego używam jako komputera kina domowego podłączonego do mojego zestawu stereo.


Teraz nie. Chociaż jestem pewien, że tak będzie. AirPlay jest wciąż nowy i zajmie to trochę czasu.
g.

Jest to w zasadzie coś, czego Apple nie chce, abyś zrobił, gdy zamiast tego możesz kupić AppleTV.
Thorbjørn Ravn Andersen

Odpowiedzi:


2

Reflector 2 umożliwia AirPlay audio i wideo z iOS na Windows. Podobno obsługuje teraz także iOS 9 (uwaga: osobiście nie testowałem jeszcze obsługi iOS 9).

Reflector instaluje aplikację, która działa jak odbiornik AirPlay i Google Cast. Aplikacja jest dostępna dla systemów Windows, Mac, Android lub Amazon Fire. Ponieważ Reflector obsługuje odbieranie zarówno AirPlay, jak i Google Cast, może odbierać audio / wideo z iOS lub Androida.

Pochodzi z Squirrels, tej samej firmy, która tworzy doskonałą aplikację AirParrot (która umożliwia wysyłanie audio i wideo AirPlay z Windows i Maca do AirPlay i Google Cast).


6

Jeśli chcesz tylko przesyłać strumieniowo dźwięk, wypróbuj Głośniki Airfoil, część Airfoil dla Windows


Oto link Głośniki AirFoil i prawie tego szukam. Aby wysyłać dźwięk do programu głośników AirFoil, musisz uruchomić AirFoil na komputerze Mac (lub innym komputerze). Nie chcę kupować AirFoil na Maca. Jest to zdecydowanie najbliższe rozwiązanie mojego problemu.
Ian C.


0

Wygląda na to, że AirMedia Player dla systemu Windows pozwala to zrobić z co najmniej urządzenia z systemem iOS, prawdopodobnie również iTunes.


whoa. To trochę błędnego oprogramowania! Będę miał na to oko, ale na razie nie nadaje się do użytku.
Ian C.

Nie jest zaskoczony, ponieważ jest to nowa technologia. Nie korzystałem z niego, po prostu widziałem go w moich kanałach RSS innego dnia.
jmlumpkin

0

Znalazłem ten artykuł z kilkoma rozwiązaniami.

Moją ulubioną opcją jest Shareport. Inną niewymienioną jeszcze opcją może być udostępnianie biblioteki iTunes na komputerze z systemem Windows. Zobacz tę stronę, aby uzyskać więcej informacji.


Witamy, aby zapytać inaczej! Odpowiedzi na Ask Different muszą być czymś więcej niż tylko linkiem. Można podać link, ale proszę streść go lub fragmentuj w odpowiedzi. Chodzi o to, aby odpowiedź była samodzielna. Więcej informacji znajdziesz w często zadawanych pytaniach.
gentmatt,

-2

Aplikacja WiFi2HiFi jest tym, czego szukasz. Może przesyłać strumieniowo dźwięk z dowolnego programu komputerowego do iPhone'a: http://www.wifi2hifi.com


Ale nie tego szukam. Ani trochę. Chcę przesyłać strumieniowo do iTunes działającego na komputerze z systemem Windows . Nie na moim iPhonie.
Ian C.

3
O ile wiem, iTunes nie może być klientem Airplay .
Thorbjørn Ravn Andersen

To wysyła dane w złym kierunku.
bmike

-2

Użyj airparrot, aby przesyłać strumieniowo ekran systemu Windows do ur Apple TV. http://airparrot.com


2
AirParrot jest niesamowity, ale bierze to, co jest w systemie Windows i odtwarza to na Apple TV. to pytanie obejmuje wysyłanie multimediów do komputera, a nie do komputera.
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.