Odnowienie umowy dewelopera App Store (płatne aplikacje)


1

Zarejestrowałem się w Apple na płatne aplikacje około rok temu, a przedłużenie umowy nastąpi pod koniec czerwca.

Ponieważ początkowy wniosek (rejestracja jako osoba fizyczna) został złożony ręcznie (i przesłany faksem - jako obywatel grecki), nie jestem pewien procesu odnowienia.

  • Czy procedura jest automatyczna ?
  • Czy Apple otrzyma powiadomienie (mam nadzieję) na czas, że ponownie złożę wniosek o pierwszą subskrypcję?

Myślę, że to pytanie jest nie na temat, jeśli przejrzysz nasze FAQ . W tym sensie zaznaczam pytanie.
Ermiar

@Ermiar Rozumiem to. Jakieś pomysły, gdzie może być na temat? Naprawdę nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie, nigdzie ...
Dr.Kameleon

Myślę, że możesz zadać pytanie na Stackoverflow, jest kilka pytań na temat programu deweloperskiego Apple. Mam nadzieję że to pomoże !
Ermiar

Ponieważ obecnie jesteś programistą, zapytaj o to Apple bezpośrednio z portalu dla programistów. Nawet jeśli większość programistów nie musi odnawiać co roku, tylko Apple może powiedzieć, czy będziesz musiał zrobić coś innego niż tylko zapłacić za odnowienie.
Daniel

Odpowiedzi:


2

Nie martw się Otrzymasz instrukcje pocztą elektroniczną. Będziesz musiał wypełnić formularz danymi CC i wysłać go ponownie faksem (jestem w BG, zrobiłem to już dwa razy).


0

Jestem w USA i zarejestrowałem się online. Wbrew pozorom nawet odnowienie online nie jest automatyczne. Uważam, jak powiedział mspasov, powinieneś otrzymać wiadomość e-mail od programisty Apple z dodatkowymi informacjami na temat odnowienia.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.