Czy aplikacja na iPhone'a jest teraz w toku, czy zostanie usunięta ze sklepu iTunes? [Zamknięte]


9

Opracowałem aplikację na iPhone'a dla firmy, dla której pracuję. W tej chwili nie ma potrzeby aktualizowania ani wprowadzania nowych aplikacji. Pomyślałem więc, że mogę pozwolić na wygaśnięcie mojej licencji programisty Apple i przedłużenie licencji, gdy będziemy jej ponownie potrzebować.

Ale teraz otrzymałem wiadomość od firmy Apple z informacją: „Status następującej aplikacji zmienił się na Umowa oczekująca”. podczas gdy był oczywiście „zatwierdzony” lub coś w tym rodzaju.

Czy moja aplikacja zostanie usunięta ze sklepu o takim stanie?


Program dla programistów Apple jest nie na temat tej witryny zgodnie z często zadawanymi pytaniami
Gerry

Pytania dotyczące programowania, programowania i umieszczania aplikacji na liście w App Store nie są zadawane przez Ask Different.
Daniel

2
chociaż najwyraźniej nie było to miejsce do zadawania tego pytania, cieszę się, że tak zrobiłem, odkąd dostałem odpowiedź. ale w przypadku przyszłych pytań, gdzie należy zadawać takie pytania?
LATA

Na razie zostawmy to tutaj. Zamknięty to dobry stan, który inni mogą nadal wyszukiwać, uczyć się. Nie jest jasne, czy SO chce takie pytanie - przejdźmy więc do dyskusji na temat tego, gdzie jest meta połowa strony.
bmike

Odpowiedzi:


7

Z tego Apple FAQ :

Co się stanie, jeśli nie przedłużę członkostwa w programie dla programistów iOS?

Po wygaśnięciu członkostwa aplikacje nie będą już dostępne w App Store i stracisz możliwość przesyłania nowych aplikacji. Utracisz dostęp do oprogramowania w wersji wstępnej, forów programistów Apple, pomocy technicznej dla programistów i narzędzia certyfikatu. Ponadto istniejące certyfikaty dystrybucyjne iOS zostaną odwołane i unieważnione. Wreszcie, jeśli zarejestrujesz się w programie jako firma, stracisz możliwość zarządzania zespołem programistów.

Zachowasz jednak swój status zarejestrowanego programisty Apple i będziesz mieć dostęp do bezpłatnych zasobów programistycznych.

Aby zachować swoją aplikację w AppStore, musisz odnowić program dla programistów iOS.

Mam nadzieję że to pomoże !

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.