Jeśli używamy SoundFlower do nagrywania wyjścia audio systemu, to nie słyszymy go jednocześnie?


16

SoundFlower pozwala nam odtwarzać dźwięk systemu na kanał SoundFlower 2 i nagrywać za pomocą tego kanału SoundFlower 2, więc QuickTime na Mac OS X Lion i nagrywać dokładnie to, co system gra dla gry.

Działa również dla 16 kanałów.

Ale czy to prawda, że ​​chociaż możemy nagrywać dźwięk, nie słyszymy go? Więc jeśli gramy w grę i nagrywamy wideo / dźwięk, to jej nie słyszymy. Chciałem tylko skonfigurować go, aby nagrał utwór końcowy i piosenkę, ale jeśli trzeba ją odtwarzać bez dźwięku, to też jest pewien problem.


Ogólnie możesz chcieć nowego zapisu ekranu. Aplikacje takie jak ScreenFlow pochłaniają O wiele mniejsze zasoby podczas nagrywania, co zapewnia znacznie płynniejszą rozgrywkę. Ponadto mają wbudowaną funkcję rejestrowania dźwięku aplikacji, bez potrzeby tworzenia kwiatów dźwiękowych i klombów dźwiękowych.
Alexander - Przywróć Monikę

Odpowiedzi:


25

Nie. Nadal słychać dźwięk, tworząc nowe urządzenie audio w Audio MIDI Setup. Przejdź do menu SoundFlower i kliknij „Ustawienia audio”. Audio MIDI Setup powinno się wyskoczyć. Utwórz nowe urządzenie z wieloma wyjściami (kliknij + w lewym dolnym rogu). Następnie skonfiguruj ustawienia zgodnie z ilustracją poniżej:
Konfiguracja audio MIDI
Umożliwi to przechwytywanie dźwięku systemu i słyszenie go przez głośniki / słuchawki.


2
Jedynym problemem jest to, że wyłącza kontrolę głośności na komputerze Mac (zarówno element menu, jak i klawiatura)! :(
Noldorin

Dziękuję bardzo za tę informację. Próbowałem już wszystkiego i nic nie działało, ale w końcu !!! Zauważam, że ktoś powiedział, że wyłączył regulację głośności zarówno w menu, jak i na klawiaturze, ale to nie występuje dla mnie. Myślę, że to była ostatnia rzecz, którą musiałem zrobić, aby mój Mac był bardziej podobny do Windowsa, więc dziękuję za to !!!

Działa, mogę nagrywać dźwięk (input = soundflower) i słyszeć go w głośnikach. Problem polega na tym, że jest echo: brzmi to tak, jakby dźwięk był odtwarzany dwukrotnie z krótkim opóźnieniem. To także sposób nagrywania. Masz pomysł, dlaczego?
db0

1
Jeśli nie masz menu Soundflower, możesz je wyświetlić, klikając /Applications/Utilities/Audio MIDI Setup.
Will Sewell,

16

Podczas instalacji Soundflower powinieneś mieć również aplikację o nazwie „Soundflowerbed” Applications > Soundflower.

Ikona aplikacji Soundflowerbed

Po uruchomieniu otwiera się tylko na pasku menu.

Kliknięcie tego przycisku powoduje wyświetlenie menu służącego do przekierowania wyjścia do innego wybranego urządzenia.

Wybranie wbudowanego wyjścia lub wybranego urządzenia wyjściowego umożliwi monitorowanie dźwięku przechwytywanego przez Soundflower.


Dostaję przerażającą pętlę sprzężenia zwrotnego, gdy robię to na MBP Retina, mimo że moje wejście jest ustawione na mikrofon. Jakieś pomysły, co się dzieje?
Hari Karam Singh

Chcesz nosić słuchawki?
Jason Salaz

Spróbuj utworzyć zagregowane wyjście audio zgodnie z opisem w poprzedniej odpowiedzi i wybierz „Korekta znoszenia”. Utrzyma synchronizację dwóch wyjść audio.
Saravanan M

Nie widzę tego w folderze aplikacji? 🤷🏻‍♂️
Timo,

Soundflower zmienił się w ciągu 7 lat od opublikowania tej odpowiedzi. Do tej pory mogą istnieć lepsze narzędzia.
Jason Salaz

1

Posiadam MacBooka z wyświetlaczem Retina. Proces jest trochę trudny, ale musisz postępować zgodnie z 2 innymi instrukcjami wymienionymi tutaj, dotyczącymi konfiguracji Soundflowerbed i Audio MIDI.

Trzecim i ostatnim krokiem było przejście do PREFERENCJI SYSTEMU> DŹWIĘK ...

1) Na karcie WYJŚCIE wybierz „Urządzenie z wieloma wyjściami”

2) Na karcie WEJŚCIE wybierz „Soundflower 2 kanały”

Teraz mogę nagrywać audio / wideo podczas korzystania ze słuchawek; chociaż głośności nie można kontrolować za pomocą komputera, a podczas nagrywania dźwięku głośność jest nieco niska. Ale kiedy przywrócę opcje wejścia / wyjścia w obszarze PREFERENCJE SYSTEMU> DŹWIĘK, dźwięk wraca do swojej właściwej głośności.


0

Myślę, że będziesz także potrzebował Jacka http://jackaudio.org .

Wykonaj następujące mapowania: jak wspomniano, utwórz urządzenie wielofunkcyjne z Soundflower 16 i wbudowanym dźwiękiem.

Następnie wybierz Soundflower 16 jako urządzenie wyjściowe audio w Preferencjach systemowych. (Sys. Audio jest kierowany do wejścia Soundflouwer 1/2)

Jeśli chcesz tutaj grać, wybierz opcję Bultin Output w menu Soundflower (ten poniżej kanału 16-kanałowego zielony / żółty)

Teraz uruchom Jacka (może to chwilę potrwać), gdy jego uruchomienie utworzy następujący routing Soundflower Input 1 do Soundflower Output 1 + 3 i Input 2 do Output 2 + 4.

W swoim oprogramowaniu do nagrywania (polecam Audacity dla audio) możesz teraz wybrać Soundflower 3/4 jako wejście.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.