Jak przyspieszyć iPada 2?


3

Mój iPad 2 (32 gb) ma około jednego roku życia i robi się bardzo powoli. Próbowałem zrestartować iPada i zamknąć wszystkie aplikacje, ale bez prawdziwego sukcesu.
Istnieje około 5 GB wolnej przestrzeni dyskowej.

Jakieś inne pomysły na przyspieszenie działania?


Co masz na myśli mówiąc „wolno”? Czy zauważysz dużą różnicę między teraz a kilkoma tygodniami wcześniej?
Michiel

Podam jeden przykład „powolnego” / „powolnego”: kiedy otwieram safari, czasami „ładowanie” zajmuje ~ 10 sekund. To znaczy, dopóki nie zobaczysz otwartych stron i pasek wyszukiwania jest aktywny. Aby odpowiedzieć na twoje drugie pytanie: tak, myślę, że ta ospałość zaczęła się w ciągu ostatnich kilku tygodni.
Guy

Co robiłeś przez ostatnie kilka tygodni? Zainstalowałeś coś? Wykonać jailbreak? Czy to tylko Safari? Lub też inne aplikacje?
Michiel

bez jailbreaku. Zainstalowałem kilka aplikacji tu i tam. Myślę, że to głównie safari, ale także inne aplikacje (naprawdę można to zobaczyć na aplikacjach Twitter i Facebook).
Guy

Odpowiedzi:


1

Czy próbowałeś wykonać kopię zapasową na komputerze, a następnie przywrócić? To może pomóc. Upewnij się, że utworzono kopię zapasową.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.