Jak tymczasowo wyłączyć wszystkie powiadomienia iOS podczas aktywnego używania / dublowania urządzenia?


18

Często uczę się iPada, pokazując uczniom slajdy, filmy itp.

Pojawienie się ze znajomymi, narysowanie czegoś lub powiadomienie e-mailem, szczególnie z treściami osobistymi w pierwszym wierszu, zawsze się rozprasza.

Widzę, że mogę zmienić ustawienia powiadomień dla aplikacji, ale nie widzę sposobu na wyłączenie wszystkich powiadomień w całym systemie. Wyłączanie aplikacji indywidualnie działa, ale wymaga trochę wysiłku i czasu i nie jest czymś, co można zrobić podczas lekcji.

Czy istnieje sposób, aby wyłączyć wyświetlanie wszystkich powiadomień podczas aktywnego korzystania z urządzenia (np. Podczas dublowania urządzenia na ekranie podczas lekcji, prezentacji, prezentacji itp.), A następnie ponownie włączyć wszystkie wcześniej dozwolone powiadomienia bez konieczności manipulowania przy urządzeniu każdy z osobna?


1
Większość aplikacji wyzwala powiadomienia tylko podczas działania w tle. Może zamknięcie tych aplikacji jest lepszą alternatywą niż rekonfiguracja centrum powiadomień?
Gerry,

Odpowiedzi:


10

(Ponieważ przyjęta odpowiedź na to pytanie jest nieaktualna, a faktyczna odpowiedź została zakopana jako komentarz, zapewniam lepszą odpowiedź wszystkim przyszłym osobom z tym pytaniem, w nadziei, że stanie się ono bardziej widoczne).

Domyślnym działaniem funkcji Nie przeszkadzać jest zatrzymywanie powiadomień, gdy ekran jest zablokowany, aby Twój iPad / iPhone nie brzęczał w kieszeni / plecaku / biurku, gdy próbujesz skoncentrować się na czymś innym.

To dobrze, ale nie to, czego chcemy. Chcemy zatrzymać powiadomienia, gdy korzystamy z urządzenia.

Cóż, przynajmniej od iOS 12 istnieje dodatkowe ustawienie w Ustawieniach > Nie przeszkadzać , które możesz włączyć tutaj:

Ustawienia, Nie przeszkadzać, Zawsze

Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić opcję „Cisza” na „Zawsze” na tym ekranie . Utrzyma wszelkie powiadomienia z dala od ekranu podczas pisania, czytania, prezentowania treści innym osobom, grania w grę itp.


1
Dzięki za zrzut ekranu. Poprzednio zaakceptowana odpowiedź wspomina o tym, ale w dolnej części i jako edycja.
Adam Davis,

12

Po latach Apple zapewnił sposób na osiągnięcie tego.

Nazywa się to funkcją „ Nie przeszkadzać ”, dostępną od iOS 10.

ref: https://support.apple.com/en-us/HT204321

Zaktualizuj według komentarza @ Pascal, ponieważ istnieje wiele nieporozumień na temat tego w Internecie:

W Ustawieniach -> Nie przeszkadzać, możesz wybrać opcję „Zawsze” wyłączaj powiadomienia w trybie Nie przeszkadzać, a nie tylko po zablokowaniu.


2
Przynajmniej w systemie iOS 11 funkcja „Nie przeszkadzać” nie zapobiega powiadomieniom podczas interaktywnego korzystania z iPada. Włączenie opcji „Nie przeszkadzać” wydaje się blokować powiadomienia tylko wtedy, gdy iPad jest zablokowany lub śpi.
Tom

6
@Tom Też mnie to zirytowało, ale możesz zmienić to zachowanie w preferencjach Nie przeszkadzać (Ustawienia -> Nie przeszkadzać).
Pascal

5

Jeśli nie potrzebujesz połączenia z Internetem podczas lekcji, prostym rozwiązaniem byłoby po prostu przejście do trybu samolotowego lub wyłączenie Wi-Fi.


Niestety jest to jedyny sposób, aby wyłączyć je „globalnie”, chociaż nie zmieni to lokalnych powiadomień, takich jak Due.app. iOS 5 po prostu nie zapewnia globalnego wyłącznika. Tak, to też mnie denerwuje.
TJ Luoma,

To ciekawe rozwiązanie, aw niektórych przypadkach działałoby wystarczająco dobrze.
Adam Davis,

Pamiętaj, że nie byłoby to już wystarczające ze względu na powiadomienia o nowych aplikacjach, które mogą być prezentowane bez wyzwalacza zewnętrznego (internetowego).
Adam Davis,

1
Od iOS7 istnieje globalny przełącznik, aby wyłączyć wszystkie powiadomienia. Wystarczy włączyć opcję Nie przeszkadzać . Jednak to tylko sprawia, że ​​milczą.
przed

2

Niestety nie sądzę, aby można było wyłączyć wszystkie powiadomienia naraz w iOS 5. Nie ma globalnego przełącznika (tak jak w iOS 4).

Mamy nadzieję, że Apple zmieni to w przyszłości!

Wszystko, co mogę zasugerować, to przesłanie opinii Apple .


1

Począwszy od iOS 11, nie ma możliwości tymczasowego wyłączenia wszystkich powiadomień podczas aktywnego korzystania z urządzenia (tj. W „trybie prezentacji”).

Zapowiedziano kilka ulepszeń w Centrum powiadomień dla iOS 12, w tym Powiadomienia grupowe i Natychmiastowe dostrajanie (pozwalające przesunąć powiadomienie w lewo i ustawić je na „Dostarczaj spokojnie”), a także niektóre funkcje, które pozwalają na czasowe Nie przeszkadzać. Jednak w tej chwili nie wiadomo, czy tymczasowy charakter wyłączenia powiadomień można zastosować do powiadomień bez blokady ekranu.

Tryb „Nie przeszkadzać” nadal wydaje się wpływać tylko na powiadomienia na ekranie blokady, a nie na powiadomienia banerowe (zgodnie z twoim oryginalnym scenariuszem, którego również szukam).

Dopóki Apple nie zajmie się tym w przyszłej aktualizacji systemu iOS, jeden potencjalny obejście systemu iOS 12, które nie jest idealne, ale zdecydowanie poprawą byłoby:

  1. Ustaw wszystkie swoje powiadomienia w grupowanie
  2. W centrum powiadomień wybierz najczęściej używane aplikacje (prawdopodobnie u góry) i przesuń w lewo, aby „Zarządzać” powiadomieniami aplikacji
  3. Wybierz „Deliver Deliver”
  4. Po lekcji / prezentacji wróć do centrum powiadomień, ponownie wybierz te grupy powiadomień, przesuń palcem w lewo, Zarządzaj i wybierz „Dostarcz wyraźnie”

Ponownie, nie jest to idealne, ale przynajmniej łatwe do zrobienia dla 3-4 aplikacji, o których wiesz, że są najgorszymi przestępcami podczas prezentacji.

Więcej informacji: MacRumors - Wszystkie zmiany w powiadomieniach w iOS 12


W Ustawieniach -> Nie przeszkadzać, możesz spowodować, aby iOS zawsze wyłączał powiadomienia (patrz komentarz @ Pascal do zaakceptowanej odpowiedzi powyżej), gdy urządzenie jest w trybie Nie przeszkadzać.
Jason Machacek
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.