Rozszerzenie Safari do monitorowania stron internetowych pod kątem zmian?


Odpowiedzi:


8

Nie znam takiego rozszerzenia, ale użyłem miernika zmian, który działa naprawdę dobrze. Jest to mała aplikacja w pasku narzędzi i wykonuje pracę.


Nigdy nie myślałem o szukaniu oddzielnej aplikacji zamiast rozszerzenia przeglądarki internetowej. Działa równie dobrze. Dzięki!
reg

2
Czy to jest w dalszym ciągu dostępne? Na stronie jest wzmianka o tym, ale wydaje się, że nie ma sposobu, aby go pobrać (i nie widzę go w sklepie z aplikacjami).
jhfrontz

Zmiany Meter nigdy nie został zaktualizowany do wersji 64-bitowej, więc nie działa w Catalina.
Nick

2

Zmiany Licznik to aplikacja, która po prostu powiadamia Cię o niektórych zmianach na stronie internetowej. Ale nie informuje cię o tym, co się zmieniło.


1
Czy możesz podać link do wspomnianego narzędzia?
nohillside

Zmiany Meter nigdy nie został zaktualizowany do wersji 64-bitowej, więc nie działa w Catalina.
Nick

1

Używam https://urlooker.com , ma bezpłatny plan, pokazuje dokładne zmiany i obsługuje strony generowane przez JS.


Witamy w Zapytaj inaczej. Lubimy, aby odpowiedzi były czymś więcej niż tylko jedną linią. Idealnie jest, jeśli chcesz wyjaśnić, dlaczego Twoja odpowiedź jest * słuszna. ”Pomaga także w dostarczaniu linków, cytatów i / lub zrzutów ekranu. Przejrzyj naszą sekcję pomocy Jak odpowiedzieć na temat pisania dobrych odpowiedzi na pytania
Allan


0

Użycie rozszerzenia przeglądarki w tym celu oznacza, że ​​powiadomi Cię tylko wtedy, gdy przeglądarka będzie w trybie online.

Używam http://changemon.com, który powiadamia mnie 24x7 i jest dość prosty w użyciu.

Nie musisz nawet rejestrować się na stronie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.