Urządzenie MIDI z wieloma wyjściami wyłącza regulację głośności


30

Podczas tworzenia urządzenia agregującego lub urządzenia z wieloma wyjściami w ustawieniach Audio MIDI i ustawiania go jako domyślnego urządzenia wyjściowego audio, regulacja głośności jest wyszarzona i blokowana z maksymalną intensywnością. Dlaczego tak jest i jak można to obejść?


Mam ten sam problem. Jeśli mam rację, stało się to po tym, jak zepsułem „konfigurowanie głośników” i bawiłem się wielokanałowo, mimo że nie mam z tym nic związanego.

Nie chciałbym otwierać za Audio MIDI Setupkażdym razem, gdy chcę zmienić głośność. Czy jest szansa, że ​​problem interfejsu użytkownika zostanie rozwiązany przez aplikację innej firmy Boom 2?
Merchako

Odpowiedzi:


12

Chociaż nie jestem pewien, dlaczego pojedynczy regulator głośności w panelu preferencji Dźwięk jest wyszarzony (lub czy to zachowanie można zmienić), jedynym sposobem, w jaki mogłem pozwolić mi na zmianę głośności, było ręczne dostosowanie „Master” suwak głośności dla każdego urządzenia w urządzeniu zbiorczym lub z wieloma wyjściami.


Ups, jestem spóźniony. Ale tak, to właściwie jedyna metoda, jaką znalazłem.
arik-so,

9

Dziwne jest to Audio MIDI Setup, że suwak Master jest wyszarzony, nawet jeśli nie korzystam z urządzenia Multi-Output. Daj mi znać, czy istnieje jakieś lepsze rozwiązanie (lub przynajmniej obejście mojego wyłączonego suwaka głównego ).

Moje obecne rozwiązanie używa Soundflower zgodnie z sugestią Jeremy'ego na końcu:

Ostatnim problemem do rozwiązania jest możliwość zmiany głośności dźwięku w normalny sposób. Niestety nie znalazłem sposobu na zrobienie tego bez pomocy aplikacji innej firmy, ale na szczęście Soundflower wydaje się robić to bez dodatkowego wzdęcia i wydaje się być dobrze utrzymany. Jest hostowany na Github, a link do pobrania można znaleźć zarówno na Github, jak i na stronie głównej Google Code. Po zainstalowaniu znajdziesz dwa nowe urządzenia audio wymienione w aplikacji Audio MIDI Setup. Do moich celów dwukanałowe urządzenie odpowiada moim potrzebom, więc wszedłem i ustawiłem je jako domyślne dla sygnałów wejściowych, wyjściowych i dźwiękowych alertów systemowych (kliknij prawym przyciskiem myszy urządzenie, a zobaczysz opcje dla każdego z nich). Nie musisz robić wszystkich trzech, ale odkryłem, że to działa na moje potrzeby, więc może i na twoje. Kiedy to zrobisz, uruchom aplikację Soundflowerbed z katalogu / Applications / Soundflower, a następnie poszukaj ikony paska menu w kształcie kwiatu. Kliknij na niego, a następnie wybierz urządzenie agregujące, jak pokazano tutaj:

-> obraz<-

Dzięki temu powinieneś być już gotowy. Spróbuj nacisnąć klawisze zmiany głośności na klawiaturze i sprawdź, czy wszystko działa.

Mam nadzieję, że to pomoże, ponieważ pomogło mi!


4
Wygląda na to, że ten projekt nie jest już obsługiwany i nie jest już dostępny.
AnthonyW 21.04.16

Soundflower można teraz znaleźć tutaj: github.com/mattingalls/Soundflower
ylluminate

3
Rozszerzenie jądra jest dostępne pod opublikowanym linkiem @ylluminate, ale Soundflowerbed.appaplikacja paska menu nie wydaje się być dołączona, a starych instalatorów nie można używać . Rozpakowałem instalatory i możesz pobrać najnowsze Soundflowerbed.apptutaj .
Alexander O'Mara,

3

Podczas korzystania z wbudowanego wyjścia jako elementu urządzenia z wieloma wyjściami możesz ustawić głośność wbudowanego wyjścia za pomocą AppleScript:

osascript -e 'set volume 2'

Wydaje się, że nie wpływa to na głośność innych urządzeń, które są częścią urządzenia z wieloma wyjściami.

Teraz, gdyby tylko istniał sposób, aby uzyskać klawisze przycisków głośności, aby uruchomić skrypt!1
Używanie tego tylko wydawało się regulować głośność moich słuchawek bluetooth, ale nie wbudowane gniazdo słuchawkowe, w moim przypadku
uglycoyote


0

Jedyne w pełni funkcjonalne i bezbolesne rozwiązanie tego problemu, jakie znalazłem, to skorzystanie z Loopbacka Rogue Amoeba . W jego interfejsie możesz kierować dźwięk do wielu urządzeń audio i ustawiać głośność każdego z nich, lub kierować do urządzenia z wieloma wyjściami skonfigurowanego już za pomocą aplikacji Audio Midi Mac. Oba rozwiązania zachowują kontrolę głośności klawiatury systemowej i działają idealnie. Zdecydowałem się na tę pierwszą metodę, ponieważ łatwiej jest dostosować głośność dla poszczególnych urządzeń w interfejsie Loopback.


1
Jest to płatna aplikacja, wydaje się dość potężna, ale pamiętaj, że kosztuje 120 USD.
user1561489
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.