Jak mogę pobrać darmowe aplikacje bez rejestracji Apple ID?


10

„Ten identyfikator Apple ID nie był jeszcze używany w sklepie iTunes Store. Stuknij recenzję, aby się zalogować, a następnie przejrzyj informacje o koncie.”

Otrzymuję ten komunikat, gdy próbuję zainstalować bezpłatne aplikacje z App Store. Nie chcę podawać informacji o koncie, dopóki czegoś nie kupię.

Czy nie mogę pobrać bezpłatnych aplikacji, dopóki nie podam informacji o koncie? Moja weryfikacja adresu e-mail jest zakończona. Używam iPhone'a 3GS zalogowanego na moim koncie iTunes.

Odpowiedzi:


13

To jest z założenia. Apple wymaga założenia konta nawet dla bezpłatnych zakupów (z wyjątkiem podcastów).

W przeszłości można było założyć bezpłatne konto w iCloud i uciec od nie wprowadzania informacji, ale teraz bezpieczeństwo jest coraz większe.

Możesz zostać poproszony o trzy pytania bezpieczeństwa i okresową weryfikację konta. Hasła są teraz bardziej rygorystyczne, ponieważ wymagają kombinacji wielkości liter i cyfr, w przypadku których można było wybrać prostsze hasło dla swojego Apple ID.

Są przypadki, w których urządzenie nie działa poprawnie i nadal pojawia się ten błąd weryfikacji, ale w opisywanym przypadku jest teraz obowiązkowe podanie dodatkowych informacji przy początkowej konfiguracji konta.


Pamiętaj, że możesz założyć konto bez karty kredytowej, ale wymaga to zrobienia tego w bardzo specyficzny sposób. Zrobiłem to dla mojego telefonu dla dzieci.
Thorbjørn Ravn Andersen

Zawsze można było utworzyć konto w sklepie bez karty kredytowej - ale nigdy nie można go pobrać bez założenia konta / jakiejś rejestracji. (chociaż proces
zakładania

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.