Wybierz inny telefon, uzyskaj dostęp do wiadomości SMS innego telefonu za pomocą IPOD Touch 4


1

Mam IPOD Touch 4 i miałem nadzieję przekonwertować go na telefon. Jednak w Indiach nie mamy obsługi VOIP, ale mój telefon „HTC TOUCH” obsługuje Remote Sim. Szukam aplikacji, która pozwoli mojemu ipodowi sterować moim telefonem, a także umożliwić mi wykonywanie połączeń przez mojego iPoda, wybierając numer w moim telefonie. Czy to możliwe?

Odpowiedzi:


2

Prawdopodobnie obecnie się nie boję. Z pewnością musiałbyś mieć jailbroken Touch jako punkt wyjścia. Nie ma mowy, żebyś mógł to zrobić na zapasowym iPodzie Touch. Nawet wtedy nic nie wiem o tym, co to zrobi.


co z odwróconym tetheringiem? Chcę połączyć się z połączeniem GPRS mojego HTC Touch za pomocą IPOD touch?
Anirudh Goel

To może być bardziej prawdopodobne, ale znowu będziesz musiał dokonać jailbreaku urządzenia. Istnieje dużo więcej informacji na temat prostego udostępniania połączenia internetowego w celu udostępniania połączenia GPRS / Edge / 3G, ale w pierwszej kolejności wszystkie wymagają przerwania połączenia. Jedyną inną opcją byłoby skonfigurowanie telefonu HTC Touch tak, aby stał się stacją bazową Wi-Fi do celów udostępniania internetu. Jestem pewien, że to możliwe. IPod touch połączy się wtedy za pomocą bluetooth lub Wi-Fi, ale spowoduje to przeniesienie nacisku na HTC Touch wymagającego zmiany, co może znacznie ułatwić.
pauldunlop
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.