Synchronizowanie e-booków innych niż Amazon między Kindle, iPad i iPhone


30

Mam klawiaturę Amazon Kindle, iPhone'a i iPada.

Kupiłem mnóstwo eBooków od wydawcy O'Reilly i pobrałem je na Kindle przez USB.

Zwracam uwagę, że nie pojawiają się one na moim koncie Kindle w witrynie Amazon i nie pojawiają się w aplikacjach Kindle mojego iPhone'a lub iPada.

Czy możliwe jest umieszczanie zakupów e-booków innych niż Amazon na moim koncie Kindle, aby były wyświetlane na wszystkich moich urządzeniach?

Odpowiedzi:


26

Możesz to zrobić w zależności od typu pliku. Zainstaluj Amazon's Send to Kindle na Maca . Jest to bezpłatna aplikacja, która umożliwia wysyłanie osobistych dokumentów do urządzeń Kindle i aplikacji do czytania Kindle iOS z komputera Mac.

Możesz wysyłać za pomocą przeciągania i upuszczania, z Findera lub z innych aplikacji Mac za pomocą opcji „Wyślij do Kindle” w menu Drukuj. Możesz także wybrać, do których urządzeń i aplikacji chcesz wysłać.

Wysyłane dokumenty muszą być jednego z następujących typów plików:

  • Microsoft Word (.DOC, .DOCX)
  • PDF (.PDF)
  • TXT (.TXT)
  • RTF (.RTF)
  • JPEG (.JPEG, .JPG)
  • GIF (.GIF)
  • PNG (.PNG)
  • BMP (.BMP)
  • MOBI (.MOBI - używane dla eBooków)

Jeśli plik nie spełnia tych wymagań, zawsze możesz użyć narzędzia takiego jak Calibre, aby przekonwertować go na kompatybilny typ.

Podczas przesyłania e-booków .MOBI muszą one być wolne od DRM.

Więcej informacji na temat korzystania z aplikacji na stronie Amazon.


Link w Twoim poście już nie działa. Oto nowy jeden .
DocWatson,

6
Wyślij do Kindle nie wysyła do Kindle na Maca , więc jeśli myślisz, że możesz podkreślić w swoim dziecku i przejrzeć je na komputerze Mac, to nie zadziała. Może to jednak zsynchronizować twój rozpał i telefon lub tablety.
anvarik

Możesz wysłać wiadomość e-mail na adres <nazwa użytkownika> @ kindle.com
Joe Essey,

Warto powtórzyć, że to nie zsynchronizuje się z samym komputerem Mac (pytanie dotyczy Kindle, iPada i iPhone'a, więc niestety, chyba tak właśnie odpowiada). Ale jeśli chcesz synchronizować między Kindle na Maca a Kindle, możesz być SOL
Brad Solomon

6

Kupiłem ebook w formacie Mobi od sprzedawcy innego niż Amazon. Użyłem aplikacji Send to Kindle na moim komputerze, aby wysłać ją do mojego urządzenia Kindle (co dziwne, Kindle na PC nie było na liście opcji - więcej na ten temat później). Został natychmiast dostarczony do mojego urządzenia i chętnie go czytam. Dokonałem wielu wyróżnień (jak często to robię) i chciałem zobaczyć te wyróżnienia na moim komputerze, aby przygotować notatki do nauczania. Odkryłem jednak, że książka nie pojawiła się na moim Kindle na PC. Sprawdziłem również swoją historię najważniejszych wydarzeń na https://kindle.amazon.com/your_highlights i ich też tam nie było. W tym momencie zacząłem się martwić, myśląc, że zawsze mam dostęp do moich najważniejszych informacji na samym urządzeniu Kindle.

Zadzwoniłem do pomocy technicznej Amazon i oto, czego się nauczyliśmy: poszliśmy do zarządzania treścią i urządzeniami i kliknęliśmy na twoje treści. Książka nie pojawiła się pod książkami, ale DID pojawia się w Dokumentach. Następnie kliknąłem przycisk akcji obok mojej książki i kliknąłem link Dostarcz do: Inne. To otworzyło okno z rozwijaną listą wszystkich moich urządzeń - z wyjątkiem mojego Kindle na PC lub Amazon Cloud Reader były wyszarzone. Wybrałem iPhona i na pewno książka pojawiła się tam z moimi najważniejszymi wydarzeniami (tak!). Następnie poszedłem do iPada (bez wyraźnego wysłania tam książki) i znów tam był z moimi najważniejszymi wydarzeniami.

Wersja skrócona: jeśli wyślesz do swojego kindle książkę mobi innej firmy, zsynchronizuje się ona z aplikacjami Kindle, ale tylko wtedy, gdy znajdują się na urządzeniu Kindle, iOS lub Android; czytnik w chmurze i aplikacje na komputery PC (może też Mac?) nie będą miały książki ani powiązanych notatek / wyróżnień.


1

Doskonałym sposobem na zrobienie tego oprócz aplikacji Send To Kindle jest użycie adresu e-mail Send To Kindle, który umożliwia wysyłanie wszelkiego rodzaju plików bezpośrednio do urządzenia Kindle lub urządzenia z uruchomioną aplikacją Kindle. Najlepiej jest wysłać go na konto w chmurze Kindle, które ma 5 GBS wolnego miejsca, a stamtąd można po prostu pobrać na dowolne urządzenie za pomocą karty Chmura. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak znaleźć swoje adresy e-mail i wszystko, sprawdź ten link http://www.amazon.com/gp/sendtokindle/email


-2

Wygląda na to, że Kindle obsługuje wyłącznie zakupioną synchronizację ebooków, ponieważ Amazon nie synchronizuje automatycznie każdej pobranej książki. Na iPadzie i iPhonie sytuacja wygląda zupełnie inaczej, ponieważ iBooks obsługuje synchronizację zakupionych i niezakupionych książek. Musisz jednak mieć nadzieję na synchronizację między Kindle i urządzeniem Apple.

Oto przewodnik dokładnie dotyczący synchronizacji najdalszej strony między różnymi systemami operacyjnymi i urządzeniami , co nie pasuje ci dobrze, ale może być mniej więcej pomocne.


1
Jak wyjaśniono w drugiej odpowiedzi, bardzo łatwo jest dodawać książki elektroniczne do pamięci w chmurze Amazon jako dokumenty osobiste. Od tego momentu nie są traktowane inaczej niż zakupione ebooki. Ta odpowiedź musi być edytowana, ponieważ Send to Kindle obsługuje także pliki mobi i AZW.
gabedwrds

@ gabedwrds Twój komentarz nie jest do końca poprawny; Z jakiegoś powodu na moim koncie i we wszystkich „osobistych” ebookach mam opcje, aby wysłać je na mój telefon lub telefon z Androidem. opcje wysyłania ich do mojego komputera Mac lub iPada są wyszarzone. Nie ma dla mnie sensu. Brak synchronizacji zakładek dla Androida i Maca, poważny ból.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.