Nie chcę moich kontaktów e-mail na mojej liście kontaktów


11

Moje rodzime kontakty z iPhone'a pokazują nie tylko moje kontakty z numerami telefonów, ale także każdy adres e-mail, na który wysłałem wiadomość e-mail lub z którego ją otrzymałem. Naprawdę wolałbym, żeby kontakty e-mail nie zapisywały się automatycznie na mojej liście kontaktów. Czy istnieje sposób, aby temu zapobiec?


korzystasz z Gmaila?
segiddins

1
@SamGiddins Jestem i chcę rozwiązać ten problem w tej sytuacji. Tak, sugestie?
Dan Rosenstark,

2
gmail ma opcję automatycznego dodawania wszystkich twoich wiadomości e-mail do swoich kontaktów. wyłącz to i powinieneś być złoty.
segiddins

Ja także miałem ten sam problem, że wszyscy w mojej książce adresowej wyciągnąłem wtyczkę przy próbie. Ale teraz adres e-mail, którego użyłem do rozpoczęcia procesu rejestracji, jest zalewany spamem i zaczął działać około tydzień po klęsce rejestracji. To może być tylko zbieg okoliczności, ale wątpię w to.

Odpowiedzi:


3

W Ustawieniach Gmaila w obszarze Ogólne zaznacz następującą opcję:

Sam dodam kontakty

Następnie przejdź do kontaktów i usuń wszystkie inne kontakty, które zostały wcześniej dodane automatycznie. Wykonanie tej czynności w Gmailu będzie szybsze niż na iPhonie, ponieważ możesz wybrać wszystkie te kontakty jednym kliknięciem. Następnie poczekaj, aż usunięcia pojawią się na Twoim iPhonie.


3

Podejrzewam, że widzisz takie zachowanie od czasu uaktualnienia do iOS 9. Przejdź do Ustawień -> Poczta, kontakty, inne i dezaktywuj Kontakty znalezione w poczcie . W iOS 10 znajduje się w Ustawienia -> Kontakty, gdzie można dezaktywować Kontakty znalezione w aplikacjach . Ta opcja powinna znajdować się powyżej opcji Importuj kontakty z karty SIM .

Ta opcja tak naprawdę nie zapisuje wszystkich adresów do kontaktów, po prostu sortuje znalezione adresy e-mail do kontaktów (w razie potrzeby możesz je jawnie dodać do bazy danych kontaktów). Nie jest to trwałe, chyba że wyraźnie zdecydujesz się zaimportować poszczególne adresy, więc może możesz to zostawić.


2

Stuknij w ikonę telefonu . Następnie dotknij kontaktów . Na stronie kontaktów w lewym górnym rogu znajduje się ikona o nazwie Grupa . Stuknij w to, a następnie dojdziesz do strony, na której znajduje się nagłówek: Pokaż wszystkie kontakty, a poniżej znajduje się Wszystkie iCloud, Wszystkie Facebook i Wszystkie Yahoo itp. Wystarczy kliknąć Wszystkie iCloud i nacisnąć Gotowe w prawym górnym rogu. Wszystkie e-maile znikną z twoich kontaktów i pozostaną tylko kontakty telefoniczne.

Daj mi znać, jeśli to pomoże.


2

Przejdź do ustawień

mail, kalendarze kontaktów wybierz swoje konto e-mail, zobaczysz zakładkę kontakty przełączają to na WYŁ. Poprosi Cię o usunięcie treści e-mail z listy kontaktów. Usuń to.

Et voila pa pa e-maile na liście kontaktów.

(tylko FYI - usunie WSZYSTKIE kontakty, nawet te dodane przez TELEFON!)


1

Miałem ten sam problem, ale to, co właśnie zrobiłem (czysta próba i błąd), to przejść do Ustawień -> Poczta, kontakty, kalendarz i na każdym koncie usunąć zaznaczenie Kontakty, a następnie zaimportować kontakty z karty SIM.

Voilà! Nigdy więcej przypadkowych kontaktów e-mail i wszystkich numerów z karty SIM! (Nie jestem pewien, jak to wpłynie na twoje kontakty e-mailowe podczas wysyłania e-maila, ale zawsze możesz je zsynchronizować w razie potrzeby!


0

Kontakty e-mail z iOS są zapisywane w aplikacji Kontakty; więc jedyny sposób na usunięcie adresów e-mail z aplikacji Kontakty spowodowałby, że adresy e-mail nie pojawiały się w aplikacji Poczta. Jeśli używasz Gmaila, oficjalna aplikacja Gmail może być rozwiązaniem, ale nie korzystałem z aplikacji Gmail, więc nie jestem pewien.


0

Musisz przejść do programu Outlook na karcie Kontakt i utworzyć folder dla kontaktów biznesowych i osobistych oraz odpowiednio je oddzielić. Następnie na iPhonie przejdź do Kontaktów i uderzaj w grupy, możesz wybrać folder lub oba, a to powinno rozwiązać problem.


3
A jeśli użytkownik w ogóle nie używa programu Outlook? Czy to nadal obowiązuje?
Tonin

0

Przejdź do Telefon, a następnie wybierz Kontakty lub bezpośrednio aplikację Kontakty. W lewym górnym rogu wybierz Grupy, a następnie usuń Sugerowane kontakty z listy zsynchronizowanych kontaktów.


0

1) Przejdź do „Ustawienia” -> „Poczta, kontakty, inne”. Przewiń w dół, aż zobaczysz „importuj kontakty z karty SIM”. Kliknij to, aby zaimportować kontakty z telefonu do iPhone'a.

4) Na stronie głównej kliknij ikonę Telefon. Na stronie kontaktów kliknij przycisk „Grupy” w lewym górnym rogu. Odznacz wszystko (konta e-mail), z wyjątkiem „Wszystko na moim iPhonie”. Teraz kliknij „gotowe” i wszystko gotowe! Przejdź bezpośrednio do aplikacji Kontakty i zrób to samo (odznacz wszystkie skrzynki pocztowe).

Jeśli to nie zadziała, spróbuj to zrobić:

1) Przejdź do „Ustawienia” -> „Poczta, kontakty, inne”. W „Kontach” przejdź do każdej skrzynki pocztowej i przełącz opcję „Kontakty” na „wyłączone”.

2) Na tej samej stronie (Poczta, kontakty, kalendarz) przewiń w dół, aż zobaczysz „importuj kontakty z karty SIM”. Kliknij tę opcję, aby zaimportować kontakty z telefonu do telefonu iPhone.

3) Teraz przewiń z powrotem do „Konta” i przełącz opcję „kontaktów” wszystkich skrzynek pocztowych z powrotem na „włączone”.

4) Wróć do strony głównej i kliknij ikonę Telefon. Na stronie kontaktów kliknij przycisk „Grupy” w lewym górnym rogu. Odznacz wszystko (konta e-mail), z wyjątkiem „Wszystko na moim iPhonie”. Teraz kliknij „gotowe” i wszystko gotowe! Przejdź bezpośrednio do aplikacji kontaktów i zrób to samo (odznacz wszystkie skrzynki pocztowe).


0

Używam iPhone'a 5 do pracy i synchronizuje się on z moim programem Outlook na komputerze PC / laptopie z systemem Windows. Kiedy przeszedłem do ustawień i wyłączyłem przełącznik Konta dla konta e-mail, usunąłem wszystkie moje kontakty. To nie jest dobra rzecz. Zamiast tego wszedłem do Kontaktów i wybrałem Grupy u góry ekranu. Następnie usunąłem sugerowane kontakty. Teraz tylko kontakty, które wprowadzam, są wyświetlane i wszystkie losowe adresy e-mail, na które wysłałem kiedyś wiadomość e-mail, są ukryte. Są nadal dostępne w sugerowanych kontaktach, jeśli chcę je zobaczyć.


0

Czytałem je wszystkie i zacząłem podążać ścieżką, ponieważ miałem też mnóstwo niepożądanych wiadomości e-mail. Po otwarciu strony Kontakt i kliknięciu grup zauważyłem trzy możliwości ... Wszystkie wymiany: Kontakt: sugerowane kontakty. Kliknąłem kontakty służbowe, a inne opcje nie mają już przy nich czeków. Voila wszystkie śmieci zniknęły i pozostały tylko moje kontakty perspektywiczne.


0

Uprośćmy to, jeśli synchronizujesz z pracą Kontakty programu Outlook, kliknij ikonę „Telefon” na swoim iPhonie, w lewym górnym rogu ekranu kliknij „Grupy”, pod „WYMIANA” upewnij się, że tylko „kontakty” sprawdzone. Jeśli zaznaczysz opcję „All Exchange”, załaduje wszystkie adresy e-mail jako kontakty w katalogu IPhone.


0

Zainstaluj aplikację „Usuń kontakty” bezpłatnie ze sklepu z aplikacjami> przewiń w dół do inteligentnych filtrów> przewiń w dół i znajdź „brak telefonu”> kliknij to, a pokaże się cały kontakt bez numerów telefonów> usuń je wszystkie i> wróć do kontakty i synchronizacja ... wszystko gotowe.0

Zdarzyło się, gdy zacząłem używać Gmaila. To zadziałało (wklejone z góry):

Stuknij w ikonę telefonu. Następnie dotknij kontaktów. Na stronie kontaktów w lewym górnym rogu znajduje się ikona o nazwie Grupa. Stuknij w to, a następnie dojdziesz do strony, na której znajduje się nagłówek: Pokaż wszystkie kontakty, a poniżej znajduje się Wszystkie iCloud, Wszystkie Facebook i Wszystkie Yahoo itp. Wystarczy kliknąć Wszystkie iCloud i nacisnąć Gotowe w prawym górnym rogu. Wszystkie e-maile znikną z twoich kontaktów i pozostaną tylko kontakty telefoniczne.

Daj mi znać, jeśli to pomoże.

Dzięki,


0

Naprawdę rozwiązałem problem na iPhonie 5s, przechodząc do Kontaktów, Grup, a następnie kliknąłem tylko mój adres e-mail. Usunął wszystkie moje adresy e-mail z kontaktów, ale zachował resztę, więc nie musiałem importować kontaktów z mojej karty SIM ani nic innego robić w tej sprawie.


0

Kontakty> Grupy> odznacz wszystkie serwery e-mail (upewnij się, że nadal są zaznaczone ustawienia icloud). Będą tam tylko kontakty, które ręcznie wprowadziłeś do telefonu i których kopię zapasową utworzyłeś za pomocą icloud.


-1

Właśnie to zrobiłem, kontakty, grupy i zaznacz te, które chcesz ukryć, więc w moim przypadku kontakty Outlooka, kliknij gotowe i zniknęły.


-1

Prawidłowe jest to, że możesz kliknąć Grupy, a następnie odznaczyć sugerowane kontakty, a to rozwiązuje problem. Jednak po 15 lub 20 minutach (zakładam, że dzieje się tak, gdy telefon ponownie synchronizuje się z serwerem wymiany) sugerowane umowy są sprawdzane ponownie i problem powraca. Nie jestem pewien, jak powstrzymać to przed ponownym sprawdzeniem.


-3

Przejdź do aplikacji Kontakty. Po lewej stronie u góry znajdziesz Grupy. Jeśli wybierzesz „Pokaż wszystkie kontakty”, będziesz mieć wszystkie konta kontaktów, a jeśli wybierzesz tylko opcję iCloud, będziesz mieć tylko kontakty telefoniczne.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.