Gdzie OS X przechowuje niezapisane dokumenty TextEdit?


11

Gdzie Mac OS X przechowuje niezapisane dokumenty TextEdit?

Chcę programowo:

  1. zwiększyć / zmniejszyć ten rozmiar
  2. opróżnij pamięć podręczną
  3. zapewnia opcję konfiguracji do kontrolowania częstotliwości automatycznego zapisywania / buforowania

1
Jestem prawie pewien, że nie będziesz w stanie zrobić nr 1: mechanizmy dostępne dla OS X i TextEdit, aby zachować niezapisane dokumenty, nie zależą od wielkości statycznej; przestrzeń do przechowywania wzrośnie lub zmniejszy się w razie potrzeby.
Cajunluke

co masz na myśli przez rozmiar statyczny? Jestem bardzo zainteresowany zlokalizowaniem miejsca, w którym OSX przechowuje te niezapisane pliki z TextEdit.
Jay D

2
„Statyczny” jak w „niezmienny”. Nigdzie nie ma mowy o tym, że „ten plik będzie miał X megabajtów”: może on być tak duży, jak powinien.
Cajunluke

Odpowiedzi:


13

Dla Lion: Jest w ~/Library/Containers/com.apple.TextEdit/Data/Library/Autosave\ Information/, np Unsaved TextEdit Document.rtf.

Zauważ, że ~ / Library nie jest domyślnie widoczna w Finderze w Lionie, ale możesz uzyskać do niej dostęp, wklejając ścieżkę w Finderze (bez ukośnika w „Informacje o automatycznym zapisywaniu”; powyższe formatowanie dotyczy cd-inowania w Terminal.app), lub istnieje opcja włączenia widoczności ( chflags nohidden ~/Library)

W przypadku Snow Leopard (podziękowania należą do @binarybob, jego komentarz jest poniżej), jest ~/Library/Autosave Informationrównież nazwanyUnsaved TextEdit Document.rtf


1
Dzięki za odpowiedzi . Nie mam folderu kontenerów? gdzie jeszcze mogę szukać?
Jay D

1
Z jakiej wersji OS X korzystasz? Jesteś pewien, że patrzysz, ~/Librarya nie /Library? Na koniec spróbuj utworzyć niezapisany dokument w edycji tekstu i sprawdź, czy katalog się pojawi; może nie być tam domyślnie.
lupincho

2
@JayD Dzięki, ale istniejąca odpowiedź już zawierała prawidłowe informacje, wszystko co zrobiłem, to ją poszerzyłem :) Jeśli lupincho chce dodać mój komentarz do rzeczywistej odpowiedzi, jestem więcej niż szczęśliwy, że tak się stało.
binarybob,

2
@binarybob: dodałem twój komentarz do odpowiedzi.
lupincho,

2
Uważaj, TextEdit zapomina wznowić niektóre dokumenty. W Mavericks patrzę ~/Library/Containers/com.apple.TextEdit/Data/Library/Autosave Informationi co za niespodzianka! Uważam, że przechowywanych jest około 40 dokumentów. W TextEdit mam tylko 13 dokumentów. Wznawiając sesje, tydzień po tygodniu, TextEdit straciło wiele innych dokumentów - nie zamknąłem ich. Dobra wiadomość jest taka, że ​​dokumenty te nie zostały usunięte. Zła wiadomość jest taka, że ​​TextEdit zapomniał przywrócić wiele z tych dokumentów.
Nicolas Barbulesco

3

Uwaga: W przypadku systemu MacOS Mavericks ścieżka jest nieco inna. Jest ~/Library/Containers/com.apple.TextEdit/Data/Documents.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.