Przywracanie kopii zapasowej Time Machine wykonaj inną lokalizację folderu użytkownika


2

Mam iMaca o rozmiarze 27 cali. Jego oryginalny dysk 1 TB nie powiódł się kilka dni temu. Zdecydowałem się go zastąpić dyskiem 2Tb i zastąpić napęd CD / DVD dyskiem SSD. Dysk SSD jest mały - 128 GB. mieć system operacyjny i instalować tam aplikacje.Wszystkie dane użytkownika będą na dysku 2Tb. Przywrócenie wszystkich danych na dysku OS i przeniesienie go nie jest opcją - pełna kopia zapasowa to 465 Gb. Czy istnieje sposób zmuszenia TM do przywrócenia moich plików, w których chcę je?


Myślałem, że mapowanie / folder Użytkownicy na moim woluminie 2 TB rozwiąże problem. Niestety TM wydaje się koncentrować na dysku SSD rozruchu jako główny cel przywracania.
Alex Polkhovsky

Odpowiedzi:


2

Wystarczy zamontować wolumin kopii zapasowych maszyny czasu, a następnie przejść do /Backups.backupdb//Latest. Poniżej znajduje się najnowsza kopia zapasowa. Następnie możesz skopiować i wkleić pliki ręcznie, gdziekolwiek chcesz.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.