Co to jest moduł ładujący aplikacje i dlaczego chce otworzyć EPUB?


8

Właśnie kliknąłem plik EPUB i zamiast Stanza otworzyłem go za pomocą „Application Loader”, który poprosił mnie o zaakceptowanie niektórych warunków usługi.

Co to jest „moduł ładujący aplikacje” i czy można go naprawdę używać do wyświetlania dokumentów EPUB?

Odpowiedzi:


11

Application Loader to aplikacja służąca do publikowania treści utworzonych w App Store. Oprócz rzeczywistych aplikacji obejmuje to również e-booki w formacie EPUB. Jest to część Xcode i nie, nie może wyświetlać dokumentów EPUB, więc możesz poprosić OS X, aby zawsze ponownie otwierał dokumenty EPUB ze Stanzą (to powiązanie prawdopodobnie zostało zastąpione, kiedy Xcode był ostatnio aktualizowany).


6

Application Loader to narzędzie programistyczne (część Xcode), które przesyła aplikacje do sklepów z aplikacjami Mac / iOS na sprzedaż.

Zobacz to pytanie, aby uzyskać instrukcje dotyczące naprawiania powiązań typów plików.


3

Według Wikipedii Stanza nie jest już obsługiwana: „Zgodnie z wiadomością e-mail otrzymaną od członka grupy„ Revive Stanza ”na Facebooku, Amazon nie będzie już aktualizować ani obsługiwać Stazy po wersji 3.2.”

Sugeruję rozważenie Calibre . „Calibre to bezpłatne oprogramowanie komputerowe typu e-book o otwartym kodzie źródłowym, które organizuje, zapisuje i zarządza e-bookami, obsługując różne formaty”


3
Tak, teraz używam Calibre. Jest to jednak okropne dla samego czytelnika (i ogólnie aplikacji na komputery Mac). Chciałbym po prostu używać podglądu, tak jak w przypadku PDF.
Thilo,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.