Czy mogę wyłączyć podświetlone logo Apple z tyłu mojego MacBooka Pro?


41

Chcę wyłączyć światło na jabłku za moim ekranem. Czy oprócz fizycznego objęcia go jest jakiś program lub ustawienie, aby je wyłączyć?

Powodem jest to, że mój MacBook Pro jest tak nieciekawy, jak to możliwe, dla nadpobudliwych dwulatków.


Taśma klejąca naprawia wszystko :)
Dmitrij Tokariew

Odpowiedzi:


36

Nie.

Świecące Apple na MacBooku Pro jest faktycznie podświetlane również przez podświetlenie ekranu. Nie możesz go więc wyłączyć, dopóki ekran jest włączony. Najlepiej założyć naklejkę.


2
lub przypadek (co może być dobrym pomysłem w przypadku tego nadpobudliwego dwulatka)
Thilo

2
Właściwie natknąłem się na to pytanie, ponieważ głupie światło widać przez moją naklejkę. : <denerwuje mnie.
Sponge Bob

1
Podwójna (lub potrójna) naklejka może w tym pomóc :)
mgarciaisaia 18.04.15

2
Lub jeszcze lepiej, napraw kawałek nieprzezroczystego materiału, który zasłania logo pod naklejką. Użyłem małego kwadratu metalowej folii.
Kaya

1
Jeśli masz problem ze światłem prześwitującym przez naklejkę, użyj kawałka taśmy aluminiowej - idealnie zablokuje to światło. Tego używam.
Danny Dulai

4

Nie sądzę, żeby to było możliwe. Logo Apple (przynajmniej na MacBooku Air i dwóch poprzednich laptopach Apple, które posiadałem) jest podświetlane przez podświetlenie ekranu. (Spróbuj zmienić jasność ekranu, a zobaczysz, że zmienia się również jasność logo Apple.) Myślę, że przykrycie go byłoby jedyną opcją.


3

Jeśli możesz trochę wyszukiwać w Google, przypominam sobie naklejki, które można umieścić na wewnętrznej stronie białego plastikowego logo Apple MacBooka, aby nadać mu inny wygląd. Jestem pewien, że możesz przykryć go nieprzezroczystym materiałem, takim jak gruby papier, aby nie świecił, ale aby był tak czysty, jak to możliwe na zewnątrz.


1
fajnie - myślenie nieszablonowe (właściwie wewnątrz obudowy). Nie sądzę, żebym coś zamawiał - liczyłem na rozwiązanie programowe. Jednak idealnym rozwiązaniem byłoby coś wewnątrz obudowy, które może być nieprzezroczyste za pomocą przełącznika lub wślizgnąć się na miejsce na polecenie.
Billy Moon,

byłoby to dość trwałe, jak naklejka. Przynajmniej możesz zatrzymać światło za pomocą czarnego papieru budowlanego lub czegoś takiego, nie rujnując ouside
Alexander - Przywróć Monikę
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.