Czy można odtwarzać dźwięk zarówno przez gniazdo słuchawkowe, jak i przez moje głośniki wewnętrzne?


30

Naprawdę chciałbym móc odtwarzać dźwięk zarówno przez gniazdo słuchawkowe, jak i przez moje wewnętrzne głośniki na moim MBP. czy to możliwe? Jeśli tak to jak?


1
FWIW, próbowałem to zrobić w przeszłości i odpowiedź zawsze brzmiała „nie”. Zaraz po podłączeniu słuchawek do gniazda 3,5 mm zastępuje ono głośniki wewnętrzne jako wyjście domyślne. Udało mi się jednak uzyskać coś, co działa jednocześnie z zestawem słuchawkowym / słuchawkami USB i głośnikami wewnętrznymi. Nie jest to dokładnie to, o co prosiłeś, ale jeśli jeszcze tego nie odkryłeś i jesteś zainteresowany (jako obejście), mogę opublikować to jako odpowiedź.
binarybob

1
@ binarybob Jeśli jest to realna odpowiedź, byłbym nią zainteresowany, chociaż nie mam słuchawek / głośników USB.
daviesgeek

2
Zobacz także to pytanie i odpowiedzi: apple.stackexchange.com/q/6510/14994
iolsmit

Windows po prostu przebijał Mac. Jest to bardzo łatwe do zrobienia w systemie Windows. Wystarczy wybrać urządzenie wyjściowe w używanej aplikacji.
Emmanuel Mahuni

Odpowiedzi:


30

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​odpowiedź brzmi „nie”. Zaraz po podłączeniu słuchawek do gniazda 3,5 mm zastępuje ono głośniki wewnętrzne jako wyjście domyślne (i na odwrót po ich odłączeniu). Istnieje wiele dyskusji wokół co do tego, czy jest to faktycznie ograniczenie w sprzęcie lub oprogramowaniu, ale efekt końcowy zawsze wydaje się być takie same.

Teraz może to nie odpowiedzieć konkretnie na to, o co prosisz, ale dla zainteresowania, jedyny raz, kiedy miałem jakikolwiek sukces z jednoczesnym wyjściem na słuchawki i głośniki, jest przy użyciu urządzenia USB, takiego jak zestaw słuchawkowy lub głośniki USB. Aby to zadziałało, musisz podłączyć urządzenie USB, a następnie wykonać następujące czynności:

 • Uruchom narzędzie Apple „Audio MIDI Setup” ( /Applications/Utilities/Audio MIDI Setup)
 • Wybierz „+” w lewym dolnym rogu i wybierz „Utwórz urządzenie wielofunkcyjne”

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

 • Wybierz dodane urządzenie wielofunkcyjne, aw prawym panelu wybierz zarówno „Wbudowane wyjście”, jak i urządzenie USB. Powinno to wyglądać mniej więcej tak:

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

 • Uruchom „Preferencje systemowe” → „Dźwięk” i kliknij kartę „Wyjście”. Wybierz „Urządzenie wielofunkcyjne”, które już tam jest.

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

 • Niefortunnym skutkiem ubocznym tego, jak wymyka się „Wybrane urządzenie nie ma kontroli wyjścia”, jest to, że nie można teraz kontrolować głośności w normalny sposób. Aby to zrobić, musisz wrócić do konfiguracji Audio MIDI i zrobić to stamtąd dla każdego wyjścia. Uważaj więc na te poziomy słuchawek i głośników na początek !!!

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

I to wszystko :) Teraz, na przykład, kiedy grasz piosenkę w iTunes, powinna ona wyjść zarówno z zestawu słuchawkowego, jak i głośników.

Jednak chociaż wszystko to może być w dużej mierze akademickie bez zestawu słuchawkowego USB lub głośników, natknąłem się również na Griffin iMic, który mówi:

iMic obsługuje zarówno wejścia mikrofonowe, jak i liniowe poprzez wybieralny przełącznik i zapewnia wyjście liniowe do podłączenia głośników lub słuchawek.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Nie próbowałem tego, ale jeśli chcesz wydać pieniądze, może to pozwolić na podłączenie słuchawek ze zwykłym gniazdem 3,5 mm, a następnie, korzystając z powyższej metody, uzyskaj dźwięk z głośników wewnętrznych i słuchawki jednocześnie.


Dzięki! Chciałbym, aby istniał sposób, w jaki chciałem, ale tak działają komputery. :-)
daviesgeek,

Działa to doskonale, gdy jednocześnie używam głośników na obu moich wyświetlaczach Thunderbolt.
bloudermilk

Fajnie, działało to z Jambox i moimi głośnikami podłączonymi do mojego komputera. Idealne na imprezy.

binarny bob rozwiązał mój problem ... prawie teraz, jak mogę wyregulować pozorne opóźnienie blutooth podczas używania zarówno zestawu nagłownego, jak i wbudowanego zestawu

Przytrzymaj także Option i kliknij element menu Głośność, aby łatwo zmienić urządzenie wyjściowe.
brązowy
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.