Jakie są opcje przeglądania bez reklam w systemie iOS?


19

W OS XI można używać rozszerzeń w większości przeglądarek do blokowania reklam. Zapewnia to przeglądanie bez zakłóceń.

Na przykład: W Safari, Chrome i Firefox mogę używać Adblock lub Adblock Plus . Oba rozszerzenia używają list filtrów, które można znaleźć tutaj . Możesz także ręcznie dodawać filtry i witryny, w których akceptujesz reklamy (np. Apple.stackexchange.com).

Jakie są opcje przeglądania stron bez reklam w systemie iOS?


3
Prawie wszystkie przeglądarki innych firm mają funkcje adblock. Lub jailbreak i zmodyfikuj plik / etc / hosts, a następnie Safari i wszystkie aplikacje będą miały zablokowane reklamy.

Jailbroken lub zapasowe oprogramowanie układowe?
głosy

Odpowiedzi:


3

Używaj Privoxy jako serwera proxy do usuwania reklam w systemie Linux, takim jak niedrogi Raspberry Pi opisany w tym artykule: http://kimondo.co.uk/raspberry-pi-as-an-adblock-server-for-ipad- iPhone-Android-i-cokolwiek-jeszcze-w twojej sieci /

Próbowałem tego i działa dobrze. (Oczywiście dla tego rozwiązania nie jest wymagane łamanie więzienia).


Jak ustawić to jako proxy dla wszystkich twoich połączeń Wi-Fi i 3G?
user151019,

Ustawienia proxy są ustawione dla każdego połączenia Wi-Fi w następujący sposób: chicagotech.net/images/ipad16.gif
Matthew Lock

Zauważyłem, że Safari na moim iPadzie1 zawiesza całość rzadziej, gdy używam Privoxy do odfiltrowywania reklam i innych rzeczy. Wydaje mi się, że Safari iPada1 ma znacznie mniej do czynienia z usuniętymi reklamami, więc nie brakuje tak często zasobów.
Matthew Lock

3

Wypróbuj przeglądarkę internetową Diigo . Ostatnio dodano funkcję blokowania reklam, która jest domyślnie wyłączona.


Patrząc na opis aplikacji, wydaje się, że wymaga to zakupu w aplikacji.
gentmatt,


1

najłatwiejszym sposobem na Adblock na iDevices jest zmodyfikowany serwer DNS lub DNS-Resolver. Na przykład można zmodyfikować plik hosta lub DNS-Entrys na routerze. Działa to tylko z Wi-Fi. nie wiem, czy można zmodyfikować serwer DNS dla połączenia 3G. myślę, że było to możliwe dzięki ustawieniom APN w ios4 / 5. Ale z iOS6 nie mogłem znaleźć żadnego rozwiązania.
0

Istnieje projekt Kickstarter dla urządzenia sprzętowego o nazwie AdTrap, który ma rozwiązać ten problem poprzez odfiltrowanie reklam między nimi pochodzących z routera i docierających do urządzenia.

http://www.kickstarter.com/projects/600284081/adtrap-the-internet-is-yours-again

Możesz skonfigurować profil / VPN, aby kierować ruchem przez usługę filtrowania lub urządzenie, dzięki czemu możesz nadal korzystać z Safari i wszystkich zwykłych narzędzi do przeglądania Internetu w iOS bez konieczności jailbreak lub ograniczania przeglądania do jednej aplikacji.


5
What options *exist* for ad free web browsing on iOS?
Dunhamzzz

@Dunhamzzz To właściwie jedyne rozwiązanie, które bym rozmyślał o tym dylemacie. Korzystam z wielu aplikacji, które używają osadzonych przeglądarek internetowych i nie używają mobilnego Safari, a te aplikacje do przeglądania Internetu nie są dla mnie wystarczające. Doceniam aplikacje na iOS, które wyglądają na pełniejsze funkcje Safari - ale jestem skłonny skonfigurować więcej infrastruktury z podanych tutaj powodów.
bmike

@mike Miałem do czynienia z faktem, że ten produkt obecnie nie istnieje, jego premiera planowana jest na luty 2013 i tylko wtedy, gdy osiągną cel.
Dunhamzzz,

@Dunhamzzz Całkowicie to rozumiem - ale jesteśmy także miejscem, w którym można znaleźć nawet błędne odpowiedzi - o ile osoba odpowiadająca przesuwa dyskusję do przodu. Co może być odrzucone / nieużyteczne dla niektórych, ponieważ nie jest wysyłane - może być najlepszą odpowiedzią dla innych. Twój komentarz jest poprawny, poprawny i we właściwym miejscu - chciałem tylko podkreślić, że pomimo niektórych głosów głosujących - warto również wspierać innych.
bmike

0

Sprawdź aplikację Weblock (1,99 USD). Jestem związany z produktem, więc jeśli chcesz, sprawdź inne recenzje. Czuję, że działa świetnie.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Problem z Weblock polega na tym, że działa tylko na Wi-Fi i musisz skonfigurować dla każdej sieci Wi-Fi.
Abhishek Sha

1
bleo, w odpowiedzi prosimy o ujawnienie swojego związku z produktem, aby inni wiedzieli o twoim połączeniu z polecaną aplikacją. (Samo umieszczenie go w swoim profilu nie wystarczy, ponieważ wiele osób raczej nie sprawdzi twojego profilu.)
DW

Witamy, aby zapytać inaczej! @DW jest poprawne - dobrym miejscem do ujawnienia relacji z produktem jest profil. W centrum pomocy - „Społeczność głosuje za jawną autopromocją i oflaguje ją jako spam. Publikuj dobre, trafne odpowiedzi, a jeśli niektóre (ale nie wszystkie) dotyczą twojego produktu lub witryny, nie ma problemu. musisz ujawnić swoją przynależność w swoich odpowiedziach. ” )
bmike

Pozwól, że poprawię mały szczegół tego, co powiedział @bmike: powinieneś ujawnić swój związek z produktem w odpowiedzi (nie tylko w swoim profilu).
DW

1
Pamiętaj, że Weblock pośredniczy w całym twoim ruchu przez ich serwery. 2 problemy z tym: 1) Sprawia, że ​​przeglądanie jest wolniejsze z powodu dodatkowych przeskoków 2) Sprawia, że ​​przeglądanie jest mniej bezpieczne, ponieważ Weblock widzi wszystko, co robisz.
Mxx

0

Wypróbuj nasz projekt Speedmeup . Jest bezpłatny i nie wymaga instalacji aplikacji.

W przeciwieństwie do innych podobnych rozwiązań Twój ruch nie jest kierowany przez wolne serwery proxy. Więcej szczegółów technicznych znajduje się w FAQ .


1
Witamy w Zapytaj inaczej. Czy możesz ujawnić swoje powiązanie z produktem w swoim profilu i w odpowiedzi. Społeczność ma tendencję do odrzucania jawnej autopromocji i oznaczania jej jako spamu. Publikuj dobre, trafne odpowiedzi, a jeśli niektóre (ale nie wszystkie) dotyczą twojego produktu lub strony internetowej, to w porządku. Musisz jednak ujawnić swoją przynależność w swoich odpowiedziach.
nohillside

0

Ba.net/adblock Dns oparty na iOS, Mac


Szukamy długich odpowiedzi, które zawierają wyjaśnienia i kontekst. Nie udzielaj odpowiedzi w jednym wierszu; wyjaśnij, dlaczego Twoja odpowiedź jest poprawna, najlepiej z cytatami. Odpowiedzi, które nie zawierają wyjaśnień, mogą zostać usunięte.
zerohedge

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.