Czy w Finderze można mieć zakładki?


9

Często muszę otwierać wiele okien wyszukiwarki w tym samym czasie, a mój pulpit jest zagracony.

Czy jest jakiś sposób na uzyskanie kart w Finderze, aby jedno okno mogło obsługiwać wiele folderów?

Odpowiedzi:


14

Aktualizacja: jak pokazano w menu Plik i jest spójny z resztą skrótów macOS, command+ Totworzy nową kartę. Tabbed Finder został wprowadzony w OS X Mavericks w 2013 roku.

W natywnej aplikacji Finder dostarczanej z systemem OS X nie można mieć kart.
Jeśli naprawdę ich potrzebujesz, możesz użyć aplikacji zastępczej Finder, takiej jak TotalFinder lub PathFinder (obie nie są darmowe).


Nie klasyfikowałbym TotalFindera jako „zamiennik”, ale PathFinder na pewno wydaje się zamiennikiem i dlatego ma niewielką krzywą uczenia się. TotalFinder jest prosty, ponieważ dodaje tylko jedną naprawdę dużą funkcję; zakładki. W ostatniej aktualizacji dodano również opcję „Wytnij i wklej”. Inne funkcje są stosunkowo niewielkie i większość ludzi ich nie dotknie.
Randy6T9

@ Randy6T9 Jedną z dodatkowych funkcji, które podoba mi się w TotalFinder, są „Foldery na wierzchu”.
Chris W. Rea

6

TotalFinder „wprowadza zakładki do Twojej natywnej wyszukiwarki”. Jest to jednak oprogramowanie komercyjne. Istnieją również inne zamienniki Findera.

-3

IMO, zaczekam przed zakupem jakiegokolwiek programu / aplikacji, ponieważ nowy system operacyjny firmy Apple, znany również jako: lion, prawdopodobnie zajmie się wyszukiwarką i jej wadami.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.