Jak zapobiec efektowi lustrzanemu w nagraniach wideo w Photo Booth?


29

Próbuję nagrać wykład za pomocą Photo Booth na moim Macbooku, ale chcę móc nagrywać to, co profesor ma na tablicy. Niestety, Photobooth wydaje się mieć odbicie lustrzane, więc całe zapisywanie jest odwrócone. Jak sprawić, by kamera była normalną kamerą bezlusterkową?

Odpowiedzi:


16

Na pasku menu kliknij Edytuj, a następnie „Auto Flip New Items”. Gdy to zrobisz, zrobione zdjęcia i filmy uchwycą to, co widzi aparat, a nie odwrócą.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


3
Czy to wpływa na podgląd na żywo na ekranie? Dla mnie to nie ... wciąż jest odwrócone.
LarsH

3
@LarsH Dziwnie, automatyczne odwracanie filmów nie wydaje mi się działać w Yosemite. Nadal działa dla zdjęć - podgląd jest dublowany, ale obraz wynikowy jest odwracany.
Kyle Cronin

2
Niestety działa to tylko w przypadku zdjęć.
Ivan Yurchenko

Odpowiedź autorstwa Billy Sticker to świetne obejście (brak korzystania z Photo Booth).
cellepo

16

Nagrywaj za pomocą QuickTime.

Miałem ten sam problem i zamiast zmieniać PhotoBooth, aby odwracać wszystkie obrazy, używam jednej aplikacji do rejestrowania ludzi, którzy robią sobie śmieszne miny, a drugiej do wykładów.


12

Miałem dokładnie ten problem z prezentacją, więc napisałem aplikację o nazwie QCamera, która obsługuje zarówno przechwytywanie lustrzane, jak i normalne. Możesz pobrać go za darmo z Mac App Store.

https://itunes.apple.com/us/app/id598853070?mt=12


2
Dziękuję Ci za to. Miałem dziś wieczorem prezentację, w której pokazywałem transmisję z kamery na żywo (niezapisaną) na dużym zewnętrznym monitorze. Nie mogłem tego zrobić w PhotoBooth bez odwrócenia. Pobrałem QCamera i działało to jak urok.
LarsH

1
Powinieneś był powiedzieć: „Napisałem tę aplikację tylko po to, aby odpowiedzieć na to pytanie”
ponury

Dziękuję Ci! Spędziłem godzinę próbując nakłonić VLC do zrobienia tego bez opóźnień i jąkania - to zadziałało od razu.
Fred Hamilton
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.