Jak wyszukiwać obrazem z iPada?


11

Google zezwala tylko na wyszukiwanie obrazów bezpośrednio z aparatu (a nie galerii), ale nie zezwala użytkownikom iPada na wyszukiwanie poprzez przesłanie istniejącego obrazu lub wpisanie określonego adresu URL.

Jak wyszukiwać według obrazu z iPada?

Odpowiedzi:


4

Gdy znajdziesz się na stronie Grafiki Google, przewiń do samego dołu. Istnieje wybór użycia tabletu Google lub Classic (domyślnie tablet na iPadzie). Kliknij klasyczny, a powinieneś dostać te same opcje, co na komputerze Mac / PC.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Próbowałem tego z moim iPhonem (klasyczne Google w Safari), ale ikona aparatu nadal się nie pojawia. Może to będzie następne.

2
Ponieważ Google dodało „nieskończone przewijanie”, to już nie działa.
ArturoTena,

Co jeśli zamiast tego zrobiłeś „Poproś o witrynę na komputery”?
Wowfunhappy


2

Oto darmowy sposób na wyszukiwanie obrazów Google w przeglądarce Safari (urządzenia iOS)

  1. Stuknij i przytrzymaj zdjęcie, które chcesz wyszukać, i wybierz Kopiuj, aby pobrać jego link.

  2. Wejdź na google.com, wybierz zakładkę Obraz i wklej link do pola wyszukiwania i wpisz.

  3. Zobaczysz tekst Aby znaleźć pasujące obrazy, spróbuj wyszukać obraz bezpośrednio pod paskiem menu. Stuknij w „szukaj po obrazie” i gotowe!

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Mam nadzieję, że to pomoże!


2

Odwrotne wyszukiwanie obrazów jest szczególnie pomocne przy ustalaniu oryginalnego autora zdjęcia i, dla fotografa, sprawdzeniu, czy którekolwiek z jego zdjęć zostały użyte bez pozwolenia. Na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych możesz użyć https://searchbyimages.com


1

Użyj aplikacji Google Chrome na iOS.

  1. Przejdź do Google Images
  2. Naciśnij przycisk menu w prawym górnym rogu na końcu paska adresu (wygląda jak trzy poziome paski ułożone jeden na drugim).
  3. Wybierz „Poproś o witrynę na komputery”. Strona zostanie odświeżona i powinieneś zobaczyć normalną stronę Grafiki Google.
  4. Stuknij niebieską ikonę aparatu na pasku wyszukiwania Google, a następnie prześlij swoje zdjęcie lub wklej adres URL, jeśli to konieczne.

Mam nadzieję że to pomoże! To NIE działa w przeglądarce Safari.


1
  1. Pobierz aplikację Google na iPada.
  2. Kliknij przestrzeń wyszukiwania, w której wpisujesz słowa kluczowe na klawiaturze i nad klawiaturą na ekranie, zobaczysz ikonę kamery.
  3. Kliknij ikonę, a następnie możesz zrobić zdjęcie i wyszukać je.

Oczywiście możesz także pisać na maszynie.


1

Użyj innej przeglądarki, takiej jak Opera, przejdź do ustawień, usuń pliki cookie i zmień Agent użytkownika jako „Komputer” zamiast Mobilny, a następnie otwórz images.google.com. Będziesz mieć ikonę aparatu jak w przeglądarce na komputerze.-1

Pobierz aplikację Puffin Free i przejdź do Google.ca, a następnie przejdź do zdjęć. Kamera powinna znajdować się obok mikrofonu.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.