Pakiet AppleCare i MacBook


2

Minął tydzień odkąd kupiłem MacBooka i nie mam w tej chwili żadnych pieniędzy na zakup pakietu AppleCare.

Czy mogę kupić to za 8 miesięcy? Czy otrzymam trzyletnią gwarancję od pierwotnej daty zakupu MacBooka lub od daty zakupu pakietu AppleCare?

Odpowiedzi:


4

Apple zapewnia standardową gwarancję na jeden rok na wszystkie sprzedawane produkty. Możesz kupić AppleCare w dowolnym czasie w ciągu jednego roku, aby przedłużyć swój zasięg, co w przypadku komputerów Mac to dwa dodatkowe lata, w sumie trzy. Całkowity okres ubezpieczenia rozpoczyna się od daty zakupu MacBooka.

Czekanie na zakup oznacza, że ​​masz pieniądze w kieszeni, ale bez wsparcia telefonicznego, gdy upłynie 90-dniowa bezpłatna pomoc. Twoje pokrycie jest przypięte do daty zakupu komputera Mac - nie do planu. Ponadto Apple oferuje zwrot proporcjonalny, jeśli chcesz anulować plan przed upływem terminu. Jest to przydatne, gdy sprzedajesz, a kupujący nie chce, aby ta ochrona lub coś takiego jak utrata lub niepokryty wypadek oznaczały, że nie chcesz naprawiać problemów z gwarancją, aby skorzystać z planu.

To jest droga, którą zwykle robię, ponieważ nigdy nie potrzebuję wsparcia telefonicznego, a koszt AppleCare wynosi zwykle około 200 USD więcej. Oczywiście ryzykujesz zapomnienie i nie dostaniesz go, jak to zrobiłem przy więcej niż jednej okazji.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.