Zwiększ rozmiar bootcamp systemu Windows 7 na maszynie wirtualnej


1

Ktoś właśnie pomógł mi zainstalować VMWare Fusioni Windows 7jako maszynę wirtualną.

I zdaję sobie sprawę, że dysk BOOTCAMP (C:)na Windows 7to tylko 39,90 Go, który będzie zbyt mały ... The disk Zjest udostępniony folder z systemem Mac OS.

Czy istnieje jakiś sposób, aby increse rozmiar dysku BOOTCAMP (C:)dla Windows 7?

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Odpowiedzi:


1

W tym celu możesz użyć aplikacji GParted . Nie jest to bardzo prosty proces, ponieważ „Problem polega na tym, że jeśli zmienisz rozmiar partycji rozruchowej / systemowej, nie będziesz w stanie uruchomić się bez naprawy systemu Windows”, zgodnie z tym przewodnikiem od How-To Geek. Jednak ten sam przewodnik poprowadzi Cię przez cały proces.

Mac Rumours ma listę kilku alternatywnych metod do osiągnięcia celu.


OK, to znaczy, że zostało to naprawione, gdy zainstalowaliśmy ten system Windows 7 jako maszynę wirtualną? Ale tak naprawdę nie pamiętam, kiedy sparametryzowaliśmy go podczas instalacji
SoftTimur

Przepraszam, muszę wyjaśnić jedną rzecz: chociaż nazywa się BOOTCAMP (C:), Windows 7 jest zdecydowanie jak maszyna wirtualna w VMWare, nie mam systemów podwójnego rozruchu.
SoftTimur

Och, myślałem, że używasz VMWare do wirtualizacji partycji bootcamp. Więc tak naprawdę nigdy nie uruchomiłeś konfiguracji bootcampa?
Rozsądny

Nie mam podwójnych systemów, zawsze muszę uruchomić system Mac OS, następnie maszynę wirtualną, a następnie wybrać Windows 7 jako maszynę wirtualną ...
SoftTimur

Brak podwójnego rozruchu jest mało prawdopodobny, ponieważ partycja nosi nazwę BOOTCAMP, co oznacza, że ​​na pewnym etapie uruchomiono konfigurację Bootcamp.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.