Czy mogę przenieść lub zsynchronizować zakupione, a także niezakupione utwory z iPhone'a na komputer?


12

Wyczyściłem dysk w komputerze MacBook i ponownie zainstalowałem system operacyjny. Na szczęście najlepsza muzyka była bezpieczna na moim iPhonie i pomyślałem, że z łatwością wróci do mojej biblioteki iTunes.

Nie tak szczęśliwie, wydaje mi się, że nie mogę wymyślić, jak zdobyć tę muzykę, która jest moja, na laptopa, który jest mój, z iPhone'a, który jest mój.

Nie chcę jailbreakować mojego telefonu tylko dla tego jednego zadania, używam iOS 4.2.1 na iPhone 3G, a mój MacBook 5,1 działa w systemie OS X w wersji 10.6.5.

Chciałbym odzyskać moją muzykę. Jak to zrobić?


Udzieliłem poprawnej odpowiedzi senuti, ale głosowałem za oboma. Korzystając z tych narzędzi, pamiętam, jak to było faktycznie korzystać z moich urządzeń. Dzięki!
chiggsy,

Pomogło mi to odzyskać muzykę z telefonu po włamaniu do domu i skradzieniu laptopa. Dzięki za odrobinę lepszego dnia.
Nick Van Brunt

Dziękuję ludziom, którzy odpowiedzieli. Cholera, żeby usłyszeć o swoim laptopie. :(
chiggsy

Odpowiedzi:


8

Rzeczy kupione w sklepie iTunes Store można przenieść z iPhone'a, klikając prawym przyciskiem myszy iPhone'a w iTunes i wybierając „Przenieś zakupy”. Może być konieczne najpierw autoryzowanie komputera, klikając menu Sklep, a następnie wybierając opcję Autoryzuj ten komputer.

W przypadku treści spoza sklepu iTunes polecam Senuti (przeczytaj to wstecz!), Która pozwala kopiować muzykę z iPhone'a lub iPada z powrotem na komputer Mac. Senuti kosztuje 18 USD, ale istnieje wersja próbna, w której można przesłać do 1000 utworów.

Żadne z nich nie wymaga jailbreaka.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.