Zapobiegasz odpowiedziom na wiadomości tekstowe z grupy MMS?


11

Mam niektórych członków rodziny z iPhone'ami. Wymyślili, jak wysyłać wiadomości tekstowe do wielu odbiorców: rozpocznij nową wiadomość i dodaj wiele kontaktów w wierszu Do. Niestety, nie zorientowali się, że odpowiadanie na te odpowiedzi wszystkim, którzy otrzymali oryginalną wiadomość tekstową.

Czy istnieje ustawienie, które mogę poprosić o zmianę w swoich telefonach, aby zapobiec niezamierzonym wiadomościom z odpowiedzią? Czy jest sposób, w jaki mogę powiedzieć iPhone'owi (4 w iOS 5.1), aby ignorował odpowiedzi?

Odpowiedzi:


4

Niestety obecna wersja iOS natywnie nie daje nam dużej kontroli nad czymś takim.

Jak zapewne już wiesz, pozwala nam to wyłączyć Grupowe Wiadomości (i Ustawienia MMS > Wiadomości ). To jednak ogólnie pokonałoby teksty grupowe - nie tylko odpowiedzi.


..... Może będzie następny system operacyjny?


Musiałbym sobie wyobrazić, że jest to numer 2 najczęściej żądany apple.com/feedback tuż za ludźmi, którzy chcą mieć możliwość blokowania połączeń telefonicznych na iPhonie. Mam nadzieję, że każdy, kto chce tych funkcji, wypełnia urnę informacją zwrotną ...
bmike

Prawdopodobnie masz rację. Chciałbym mieć taką funkcję, a także możliwość blokowania połączeń.
bassplayer7

2

Wybierz szczegóły obok listy nazw, wybierz imię, na które chcesz odpowiedzieć. Spowoduje to wyświetlenie informacji kontaktowych, wybierz wyślij wiadomość / tekst. Następnie wybierz numer komórki. To rozpocznie nowy wątek tylko dla tej osoby.


Jest to dla mnie przydatne, ale chcę sposób, aby INNE nie umieściły mnie w odpowiedzi na wszystkie wiadomości.
KatieK,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.