Jak zmienić nazwę, którą inni widzą dla mnie w iOS Game Center?


10

Odkryłem, że kiedy utworzysz konto Game Center, użyje ono nazwy na karcie kredytowej powiązanej z twoim Apple ID.

Zmiana nazwy w aplikacji Game Center nie aktualizuje widocznej nazwy dla innych użytkowników. Jaka sekwencja kroków jest potrzebna, aby moja nowa nazwa była wyświetlana na urządzeniach, które zaprzyjaźniły się ze mną, zanim zmieniłem nazwę?

Odpowiedzi:


2

Czy próbowałeś skontaktować się z dostawcą karty kredytowej?

Poważnie, intencją Apple jest, aby przyjaciele iOS Game Center byli przeznaczeni raczej dla „prawdziwych” przyjaciół niż „przyjaciół z Facebooka” - więc ujawnienie twojego prawdziwego imienia nie jest zagrożeniem. Jeśli spojrzysz na problem w ten sposób, wydaje się, że jest to poprawa bezpieczeństwa , a nie zagrożenie . Możesz być pewien, że przyjaciel, którego zaprzyjaźniasz, jest w rzeczywistości osobą, w którą wierzysz.

Ponadto, jeśli jesteś niepełnoletni i nie możesz dołączyć własnej karty kredytowej do swojego Apple ID, bezpieczniej jest zaciemnić nazwę użytkownika (dzieciaka).

Wreszcie niektóre legalne z Game Center TOS :

Pełna nazwa powiązana z Twoim Apple ID zostanie również udostępniona tym użytkownikom, do których wysyłasz lub od których akceptujesz, zaproszenie do znajomych, na przykład na liście znajomych, w tabelach wyników znajomych i na liście oczekujących zaproszeń do znajomych; i możemy polecić gry, w które grałeś swoim znajomym. Jeśli nie chcesz udostępniać swojego pełnego imienia i nazwiska znajomym, usuń tego znajomego, stukając przycisk „Unfriend” u dołu ekranu tego znajomego w Game Center.

Dla konta każdego znajomego musisz wymusić aktualizację, powinieneś się z nim zaprzyjaźnić, a następnie ponownie nawiązać relację z przyjacielem.


Chociaż jest to całkowicie głupie, gdy używasz tej samej karty ze swoją dziewczyną. Co więcej, robi to samo z FMF.
Gnoupi,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.