Lepsza ikona paska zadań Skype?


3

Jedyną rzeczą, której mi brakuje w systemie Windows, jest to, że zawsze miałem ikonę Skype'a na dole ekranu, która mówiłaby mi, kiedy mam nowe wiadomości. W tej chwili ikona Skype na pasku zadań Maca pozwala mi tylko kliknąć ją, aby zmienić mój status online. Czy jest dostępna aplikacja do lepszej ikony Skype'a, czy istnieje sposób, aby dostosować ją do swoich potrzeb? W systemie Windows zmienia kolor na złoty i istnieje liczba z liczbą nowych wiadomości.

Odpowiedzi:


2

W Preferencjach Skype, w zakładce Powiadomienia, możesz ustawić ikonę Skype'a tak, aby odbijała się, odtwarzała dźwięk i wyświetlała wbudowane powiadomienie wizualne, gdy otrzymujesz nowe wiadomości. Kliknij menu „Zdarzenie”, aby wybrać wymagane zdarzenia. Czy tego właśnie szukałeś?

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Nie, zwykle chowam swoją stację dokującą, aby uzyskać więcej miejsca na ekranie (choć nie sądzę, żeby to miało znaczenie) i chciałbym, aby ikona na pasku zadań informowała mnie, gdy pojawi się nowa wiadomość, z dwóch powodów: 1. Pudełko pojawiające się w rogu mojego ekranu jest denerwujące. 2. Czasami zostawiam komputer i nie lubię sprawdzać Skype'a pod kątem nowych wiadomości za każdym razem, gdy wracam.
Andrew Latham,

@AndrewLatham OK, więc możesz wyłączyć powiadomienia wizualne. Ale nawet gdy stacja dokująca jest ukryta, jestem prawie pewien, że nadal widzisz ikonę odbijającą się.
binarybob
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.