Jak wymusić synchronizację Photo Stream na iPhonie?


46

Strona ustawień mówi, że zdjęcia będą automatycznie wysyłane do Photo Stream, gdy jestem połączony z Wi-Fi, jednak czekałem kilka minut i nie widzę ich w iPhoto. Wierzę, że nie zostały jeszcze wysłane do iCloud. Czy jest jakiś sposób, aby zmusić je do synchronizacji z iCloud z iPhone'a?


2
Założę się o dobre pieniądze. Problem polega na tym, że PhotoStream na komputerze Mac pobiera aktualizacje z iCloud. Sprawdź PhotoStream na swoim iPhonie: czy tam się pojawiają? Próbuję znaleźć pytanie dotyczące zmuszenia iPhoto do ponownej synchronizacji PhotoStream (odpowiedź nie jest szczęśliwa).
Ian C.

3
Tak, proszę bardzo: apple.stackexchange.com/questions/32899/… - nie można wymusić aktualizacji. Zastanawiam się, czy zabicie procesu PhotoStreamAgent zadziałałoby?
Ian C.

Kolejnym objawem jest to, że w aplikacji Zdjęcia iPhone'a widać, że nowe zdjęcia z albumu Rolka z aparatu nie są widoczne w strumieniu zdjęć iPhone'a.
K.-Michael Aye

3
wygląda na to, że iPhone nie zacznie wysyłać zdjęć do Photostream, chyba że jest w Wi-Fi ORAZ telefon ma ponad 20% żywotności baterii. Zauważyłem, że niektóre zdjęcia zaczęły się synchronizować po naładowaniu telefonu powyżej 20%. Apple poważnie potrzebuje informacji zwrotnej na temat tego, dlaczego Photostream nie synchronizuje się w interfejsie użytkownika, podobnie jak Dropbox.
Matthew Lock

Aktualizacja: prawo Murphy'ego, chociaż zdjęcia, na których mi naprawdę zależy, wydają się utknąć w czyśćcu Photostream i nie pojawią się na innych urządzeniach. Być może właśnie dlatego podobno Steve Jobs oferował Dropbox tyle pieniędzy na sprzedaż?
Matthew Lock

Odpowiedzi:


12

Miałem dzisiaj bardzo ten problem. Zrobiłem około 40 zdjęć na iPhonie 4, iOS 5.1, a kiedy wróciłem do połączenia Wi-Fi, czekałem ponad godzinę, aż zdjęcia pojawią się w PhotoStream na iPhonie lub iPadzie i nie zrobiły tego.

Żadne z poniższych nie działało:

  • Przełączanie iPhone'a w tryb samolotowy iz powrotem
  • Zabijanie aplikacji Aparat i Zdjęcia
  • Wyłączanie strumienia zdjęć w bitach aplikacji iCloud w aplikacji Ustawienia (to powiedziało mi, że usunie wszystkie zdjęcia PhotoStream na iPhonie, więc anulowałem)

W końcu, po godzinie, w rozpaczy zmusiłem iPhone'a do wyłączenia zasilania i włączyłem go ponownie .

Dzisiejsze zdjęcia zaczęły pojawiać się od razu na iPadzie . W czasie, gdy zajęło mi to wpisanie, większość z nich już dotarła.


Niestety, nawet ponowne uruchomienie iPhone'a nie skopiowało zdjęć z Rolki z aparatu do Strumienia zdjęć iPhone'a. Jednym z możliwych wyjaśnień może być to, że Apple obecnie pracuje nad bazą danych Photo Stream?
K.-Michael Aye,

@ K.-MichaelAye: Czy próbowałeś mojej odpowiedzi (obecnie poniżej i oznaczony jako 0)? Próbowanie też jest o wiele szybsze!
Matthew Elvey

Cóż, nadrabiam zaległości! Moja odpowiedź jest teraz na drugim miejscu; było blisko końca.
Matthew Elvey,

9

Najszybsze rozwiązanie (restart iPhone'a NIE jest konieczny!): Odkryłem, że jeśli po zrobieniu zdjęcia otworzę Zdjęcia w iDevice, a następnie (po zniknięciu obracającej się ikony) otworzę Zdjęcia * na komputerze Mac, zdjęcie pojawi się na moim zdjęciu strumień.


Uwagi:

Jest to o wiele łatwiejsze i szybsze niż ponowne uruchamianie lub resetowanie Wi-Fi.

Jest także szybszy i bardziej prawdopodobne, że zadziała niż tylko zabijanie Photos Agenti ponowne uruchamianie zdjęć.

(Dalsze dowody wskazujące DLACZEGO to działa: Kiedy otwieram Zdjęcia w iDevice, widzę ikonę wirującą na moim iDevice - IFF Właśnie zrobiłem zdjęcie. Jeśli uzyskam dostęp do mojego strumienia zdjęć na komputerze Mac ‡ bez otwierania Zdjęć, nie ma nowego zdjęcia .)


* (lub iPhoto, jeśli nie przełączyłeś się na Zdjęcia)

‡ (na przykład klikając Photo Stream w Media w standardowym pliku..Otwórz okno dialogowe w najnowszych wersjach MacOS)

Uwaga : Photo Stream synchronizuje tylko ostatnie 30 dni twoich zdjęć.


Odkryłem również, że zostaną przesłane tylko zdjęcia wykonane po ustawieniu opcji [PhotoStream na Włączone]. Np. PhotoA istnieje w moim telefonie, a ustawienie PhotoStream jest wyłączone. Jeśli włączę PhotoStream, a następnie zrobię zdjęcie B, zdjęcie photoB zostanie natychmiast przesłane, zdjęcie A nie zostanie przesłane i musi zostać przesłane podczas normalnej synchronizacji.
ptim


3

Znalazłem ten post po tym samym problemie - musiałem pobrać zdjęcie ze strumienia zdjęć, które się nie pojawiało.

Odkryłem, że wędrowałem poza zasięgiem Wi-Fi i wróciłem do połączenia 3G. Po ponownym połączeniu z moją siecią Wi-Fi Photo Stream natychmiast się zaktualizował (a mam na myśli natychmiast :)

Sprawdziłem to, otwierając strumień zdjęć w aplikacji Zdjęcia i wykonując zrzut ekranu. W ciągu jednej sekundy mój telefon zaczął przesyłać nowy obraz, aw ciągu 10 sekund był on dostępny w moim strumieniu zdjęć.

Jeśli masz duże opóźnienia, sprawdź połączenie Wi-Fi - to może nie być jedyny powód opóźnienia, ale pomogło mi w mojej sytuacji.


3

W moim przypadku w innych odpowiedziach nic nie wspomniano. Mój problem polegał na tym, że nie miałem wystarczająco dużo miejsca.

pamięć zrzutów ekranu

Nie do końca rozumiem, dlaczego potrzebuje miejsca lokalnie, aby coś przesłać.

Więcej informacji w tym wątku na forum .

Aktualizacja:

Innym realistycznym powodem może być:

zrzut ekranu wifi

Upewnij się więc, że masz połączenie z siecią bezprzewodową.


Znalazłem odpowiedź na ochronę. Twoja powiązana premia się nie liczy. Musisz zdobyć 10 przedstawicieli tutaj, aby odpowiedzieć na chronione pytanie. Myślę, że naprawiłem to dzięki głosowaniu na tę doskonałą odpowiedź. Dzięki za pingowanie - nauczyłem się czegoś, o czym też nie wiedziałem. Informacje na ten temat zawiera Centrum pomocy w części Jakie są pytania chronione?
bmike

Dziękujemy za dalsze wyjaśnienia i głosowanie. I nauczyłem się również czegoś nowego. Ponadto nie mogę znaleźć What are protected questions?na podany przez ciebie link.
Iulian Onofrei

Wyszukaj „chroniony” - drugi akapit w opisie. Dziękujemy również za skontaktowanie się w tej sprawie.
bmike

Och, chodziło Ci o Centrum pomocy> Przywileje> Chroń pytania . I nie ma za co.
Iulian Onofrei


2

Przejdź do Preferencji iCloud> Strumień zdjęć. Odznacz „Włącz strumień zdjęć”, a następnie kliknij Zastosuj. Włącz ponownie Photo Stream w preferencjach (zaznacz „Włącz Photo Stream”). Po kilku sekundach iPhoto ponownie rozpocznie pobieranie wszystkich zdjęć. W zależności od liczby zdjęć i przepustowości może to chwilę potrwać.

(Wyłącz udostępnione strumienie zdjęć na urządzeniu SUBSCRIBER, a następnie włącz je ponownie.)


Nie mogłem wyłączyć Strumienia zdjęć, ponieważ poprosił mnie o potwierdzenie usunięcia wszystkich zdjęć.
André Hoffmann

Ogromna przesada.
Matthew Elvey

@MatthewElvey To tylko przesada, jeśli istnieje alternatywa.
Toby Allen,

@ Najpierw skopiuj AndréHoffmann do innego folderu.
Toby Allen,

@TobyAllen Istnieje alternatywa! Zobacz moją odpowiedź (obecnie poniżej i oznaczoną jako 0)! Dlatego ta odpowiedź jest ogromną przesadą.
Matthew Elvey

1

Też szukałem tego pytania. Odkryłem, że jeśli przejdziesz do panelu sterowania iCloud i odznacz pole strumienia zdjęć. Hit Zastosuj. Sprawdź ponownie pole strumienia zdjęć. Dla mnie. hiting Zastosuj ponownie, mój komputer zaczął od razu usuwać nowe zdjęcia.


1
Od razu nie jest tak wiele, gdy setki zdjęć strumienia muszą zostać najpierw pobrane ponownie.
K.-Michael Aye,


0

W podobnej sytuacji pozostawienie otwartej aplikacji Zdjęcia na iPhonie spowodowało, że zdjęcia natychmiast zaczęły się dla mnie synchronizować. (iPhone4 / iOS-5.1.1)


1
Jak zdefiniowałeś „natychmiast”, kiedy powiedziałeś, że po prostu pozostawiasz otwartą aplikację Zdjęcia? Jak długo musiałeś czekać? Każda odpowiedź fizyczna powoduje, że „natychmiast” jest niepoprawna. ;)
K.-Michael Aye,

1
Nie rozumiem, co jest nie tak z tą odpowiedzią. Przynajmniej dla iOS 6 mogę potwierdzić, że jeśli aplikacja Zdjęcia na iPhonie jest otwarta, zdjęcia są synchronizowane z Photo Stream bez opóźnień. Wskazuje na to również wskaźnik wirującej sieci na pasku menu.
myhd

0

Upewnij się, że tryb niskiego zużycia energii jest wyłączony. Blokuje wszystkie synchronizacje obrazów.


-3

Próbowałem załadować 1200 zdjęć do mojego nowego telefonu, otrzymywałem komunikat o przekroczeniu limitu czasu, próbowałem 200 i załadowałem. 200 kolejnych razy, aż wszystkie się załadują.


3
Jak dokładnie zdławiłeś synchronizację strumienia zdjęć z 1200 zdjęciami, więc tylko 200 zsynchronizowanych naraz? Brzmi świetnie, ale nie jest jasne, jak wykonać to zadanie.
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.