Jak całkowicie oddzielić iMessage od mojego urządzenia?


10

Mam starszego iPhone'a, o którym myślałem wkrótce, aby go kupić. Skonfigurowałem iMessaging na urządzeniu. Normalnie po prostu skasowałbym telefon kilka razy i skończyłem z nim. Ale ostatnio ujawniono usterkę w iMessaging, w wyniku której użytkownicy nadal otrzymują iMessages innych użytkowników, nawet po wyjęciu karty SIM i skasowaniu telefonu.

Jestem więc ciekawy: czy jest jakiś sposób, aby temu zapobiec?

Odpowiedzi:


3

Istnieje obejście tego problemu. Zmieniasz hasło do konta iCloud i wpisujesz je na nowym urządzeniu. Po tym czasie stare urządzenie będzie miało twoje stare hasło, uruchom ponownie stare urządzenie i całkowicie obejdziesz problem.

Działa dla mnie idealnie.


Tak, zadziałało dla mnie :)
Herr

1
Przy tej metodzie istnieje ryzyko resztkowe. Jeśli pewnego dnia zmienisz hasło iCloud na stare, stare urządzenie odzyska dostęp do Twoich wiadomości iMessages.
dan

10

Przejdź do Ustawień -> Wiadomości, a do połowy wybierz Wyślij i odbierz.
Stuknij swój identyfikator AppleID u góry strony, wyloguj się i pozwól nowemu facetowi się zalogować.


3

Spróbuj: Na urządzeniu przejdź do Ustawień, następnie iMessage, a następnie dotknij „Odbierz o”. Stuknij Apple ID u góry, a pojawi się opcja „Wyloguj się”. Nie trzeba zmieniać haseł. Powinny zatrzymać wiadomości na tym urządzeniu, dopóki nie zalogujesz się ponownie.


1

Doprowadziło mnie to do szału ... w końcu udało mi się. Nie ustawienia icloud, ale ustawienia obrazków:

  1. Stuknij Ustawienia
  2. Następnie wiadomości
  3. Następnie „Wyślij i odbierz”
  4. Upewnij się, że u góry, obok „Apple ID” , wyświetlane są informacje o twoim ID.

Jeśli nadal pokazuje czyjś identyfikator Apple ID, dotknij go i wybierz Wyloguj się .

Mam nadzieję że to pomoże.-2

W ustawieniach przejdź do wiadomości, a następnie wybierz opcję odbioru o. Stamtąd usuń numer telefonu, a to zatrzyma udostępnianie iMessage. Mój mąż n Mam ten sam identyfikator Apple i to rozwiązało problem z aktualizacją iOS 6 Nie trzeba wyłączać iMessage. Przetestowałem to i działa. Teraz pamiętaj, że wystarczy jedno kliknięcie, aby ponownie zacząć czytać sobie nawzajem iMessages ... Tu zaczyna się zaufanie ...

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.