Skype jest zbyt cichy. Jak uzyskać głośniejsze wyjście audio Skype na moim MacBooku Pro?


7

Moja dziewczyna i ja naprawdę denerwujemy się tym, jak cichy jest Skype na moim nowym MacBooku Pro. Nawet przy maksymalnym poziomie głośności wciąż jej ledwie słyszę, nawet po wyłączeniu klimatyzacji i wyłączeniu wentylatora.

Na początku myślałem o zakupie pary głośników, ale nawet małe USB byłyby irytujące, że trzeba mieć je przez cały czas. Potem pomyślałem o zakupie nowej karty dźwiękowej, ale potem zdałem sobie sprawę, że iTunes z przedwzmacniaczem w korektorze ustawionym na 12 jest w rzeczywistości więcej niż wystarczająco głośny.

Czy mogę się z tym połączyć i sprawić, że Skype będzie tak głośny? Czy jest jakiś inny sposób na zwiększenie głośności?

Z drugiej strony mam ten sam problem z filmami odtwarzanymi w Google Chrome.


1
Moim zdaniem brzmi to jak problem z twoimi głośnikami.
sudo rm -rf

2
Czy ty i twoja dziewczyna próbowaliście sprawdzić poziom głośności mikrofonu? Może się zdarzyć, że jej mikrofon jest zbyt cichy, co powoduje, że musisz podkręcić dźwięk do maksimum.
MrDaniel

1
Jeśli podnosisz poziomy częstotliwości na całej planszy, aby usłyszeć iTunes, coś jest nie tak. Twój słuch lub oczekiwania są poza normalnym zakresem, MBP jest źle skonfigurowany lub istnieje prawdziwa wada sprzętu. Niezależnie od tego, nie sądzę, że szukasz rozwiązania dla * Skype , myślę, że musisz znaleźć główną przyczynę.
jaberg

Jej mikrofon jest bardzo głośny i, jak powiedziałem, iTunes jest miły i głośny. Nie jest to tak, jak niesłyszalne, gdy korektor nie jest używany, w rzeczywistości też dobrze go słyszę. Cokolwiek to jest, musi być jakiś sposób na zwiększenie głośności w Skype i Chrome. Nie sądzę, że jest to problem z MacBookiem, ponieważ widziałem wiele podobnych problemów w Google.
Andrew Latham

2
Jakie są poziomy po podłączeniu zestawu słuchawkowego? Czy nadal występuje duża rozbieżność między głośnością Skype a iTunes ?
jaberg

Odpowiedzi:


6

Wypróbuj narzędzie do zwiększania głośności w całym systemie Boom . Chociaż nie jest bezpłatny, jest tani: 6,99 USD. Zobacz opinie tutaj , tutaj i tutaj . Poniżej znajduje się opis ze strony produktu oraz zrzut ekranu:

Boom to prosty wzmacniacz głośności i ogólnosystemowy korektor, który pozwala zwiększyć głośność komputera Mac i plików muzycznych.

Korzystanie z Boom jest proste. Znasz sposoby zmiany głośności komputera Mac. Boom zapewnia ten sam łatwy dostęp do wzmocnienia dźwięku.

Od filmów na YouTube, Hulu, ulubionej muzyki odtwarzanej w iTunes, po aplikacje głosowe, takie jak Skype , iChat i ulubione gry, Boom może je wszystkie ulepszyć. [...]

(nacisk powyżej jest mój)

Zrzut ekranu z boomu

Używam Booma na moim MacBooku Air i rozsądnie zwiększa głośność wewnętrznego głośnika ponad to, co otrzymałem przy maksymalnie wbudowanych regulatorach głośności. Korektor graficzny to dodatkowy bonus, pozwalający mi dostroić dźwięk wydobywający się z tych małych głośników, aby brzmiał trochę lepiej dla muzyki.


Wszystko dobrze i dobrze, ale czy można to zrobić za darmo?
Andrew Latham,

Wolny? Oprócz nauki samodzielnego kodowania takiego narzędzia, nie wiem o tym. FWIW, to nie jest nowy problem; zobacz hintsforums.macworld.com/showthread.php?t=107727 i forums.macrumors.com/showthread.php?t=407612 .. Free jeszcze nie rozbił imprezy.
Chris W. Rea,

3
@AndrewLatham: możesz pobrać tę aplikację w pakiecie ze zniżką na następny dzień od MacUpdate (50 USD), która obejmuje 10 innych aplikacji.
Rozsądny

9

Czy sprawdziłeś ustawienia w aplikacji „Audio MIDI Setup”? Jest w / Aplikacje / Narzędzia. Czasami ustawienia tam mogą wyjść z bicza.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Tak, zrobiłem, nie było nic innego.
Andrew Latham

1
Kocham Cię. Nie mam pojęcia, dlaczego nagle zrobiło się tak cicho , ale zmiana ustawień tutaj pomogła mi.
Christian

0

Czy sprawdziłeś ogólne ustawienia miksera dźwięku? Możesz to zmienić, aby Skype był najgłośniejszą grą na twoim komputerze.


1
Czy mógłbyś być bardziej szczegółowy, jak uzyskać dostęp do ustawień miksera dźwięku i jak je dostosować?
bassplayer7

-1

W samym Skype istnieje cała gama ustawień o nazwie (nie znam dokładnego angielskiego terminu dla nich) call / chatquality-quidelines, można je znaleźć po kliknięciu pasków, wyglądając jak sygnał Wi-Fi. Te słupki to sygnały ze Skype, które mówią coś o problemach z mikrofonem, głośnikami i kamerą internetową. Po kliknięciu tych pasków pojawi się okno z kilkoma zakładkami, takimi jak mikrofon i głośniki. W obu przypadkach można regulować głośność skype wewnętrznie, zarówno mikrofon, jak i głośniki mają pole wyboru do automatycznej regulacji i pasek ręcznej regulacji. spróbuj ustawić je zarówno na ręczne, jak i maksymalne na obu komputerach uczestniczących. Ponieważ jest to głównie brak pamięci, przepraszam, że się mylę! Ktoś musi znaleźć właściwe angielskie warunki ...

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.