Czy istnieje oprogramowanie do tworzenia kopii lustrzanych komputera z systemem Windows za pomocą AirPlay?


21

Chciałbym wykonać kopię lustrzaną mojego komputera z systemem Windows na urządzeniu Apple TV za pośrednictwem AirPlay. Znalazłem kilka opcji, dzięki którym Windows Media Player może odbierać wideo przez AirPlay. Znalazłem również aplikację o nazwie Airfoil, która umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku z systemu Windows. Wiem, że wersja beta Mountain Lion obsługuje dublowanie AirPlay , ale czy jest opcja Windows?


Apple ogólnie uważa AirPlay za zastrzeżoną technologię - wszystko poza iTunes w systemie Windows najprawdopodobniej będzie wymagało użycia czegoś innego niż AirPlay.
Thorbjørn Ravn Andersen

@ ThorbjørnRavnAndersen Nie jestem pewien, czy rozumiem twój komentarz. iTunes to oprogramowanie służące do zarządzania urządzeniami iOS i kupowania muzyki. AirPlay służy do strumieniowego przesyłania muzyki / wideo z komputerów iOS i Mac OS. Czy coś brakuje?
ahsteele,

ITunes obsługuje AirPlay.
Thorbjørn Ravn Andersen

@ ThorbjørnRavnAndersen Myślałem, że iTunes obsługuje tylko AirPlay dla audio .....
ahsteele

iTunes może wysyłać wideo do AppleTV za pomocą AirPlay.
Thorbjørn Ravn Andersen

Odpowiedzi:


19

Korzystam z programu o nazwie AirParrot, aby wykonać kopię lustrzaną komputera z systemem Windows na urządzeniu Apple TV (trzeciej generacji). Istnieje również wersja, która działa na komputerach Mac.

Pamiętaj, że możliwość wykonania kopii lustrzanej komputera Mac na AppleTV to nowa funkcja OS X Mountain Lion.


1
LonelyScreen działa dla mnie na Windows 7 64bit, lonelyscreen.com/download.html , i komentuję to tutaj jako alternatywne rozwiązanie.
pimgeek

+1 za ekran lonelyscreen z iOS na PC. Wydajność nie jest tak dobra jak AirCast i nie ma opcji, ale działa. Zauważyłem pewne opóźnienie z ekranem samotnym, ale za darmo i używane w środowisku prezentacji, w którym nie wyświetlasz wysokiej rozdzielczości strumieniowego wideo lub audio, powinno być w porządku.
niedz.

3

Możesz to osiągnąć pośrednio, jeśli masz iPada.

Zainstaluj oprogramowanie do zdalnego sterowania na iPadzie (np. Teamviewer ), które kontroluje komputer, a następnie skorzystaj z funkcji Airplay Mirroring, aby wyświetlić ekran iPada na swoim Apple TV.

Skuteczność tego zależy od rodzaju treści, które chcesz dublować, wideo nie będzie działać, ale zawartość statyczna może być OK.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.