Jak mogę przeglądać filmy z sesji WWDC bezpośrednio na moim urządzeniu iOS lub AppleTV?


9

Na komputerze Mac mogę zalogować się do centrum programistów, aby oglądać filmy ze strony internetowej, a także zalogować się do iTunes na komputerze Mac, aby je przeglądać i pobierać. Czy jest jednak sposób na przeglądanie i oglądanie filmów z sesji WWDC bezpośrednio z iPada lub AppleTV?

Próbowałem zalogować się do centrum programistów Apple w przeglądarce iPada, a następnie obejrzeć filmy „w iTunes” - to powoduje uruchomienie aplikacji iTunes z sekcją „Deweloper w iTunes”, ale także wyskakujące okno dialogowe mówiąc mi „Odmowa dostępu”. Na AppleTV nie ma nawet przeglądarki, a przeszukiwanie iTunes U w obu miejscach nic nie dało.

Odpowiedzi:


5

Możesz je znaleźć w iTunes U, a jeśli zalogujesz się na

Witryna programisty Apple

z prawidłowym identyfikatorem programisty otrzymasz listę filmów - i jest przycisk „Wyświetl wszystko w iTunes”.

Kiedy zrobiłem to minutę temu na iPadzie, dostałem „Chwilkę cierpliwości”, a następnie przekierowanie do iTunes, a wszystkie filmy pojawiły się w kategoriach, wszystkie oznaczone jako „Darmowe”.

Jeśli to nie działa, oznacza to problem z Twoim kontem. Jeśli możesz uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem komputera Mac, prawdopodobnie będziesz musiał porozmawiać o tym z Apple.

Prawdopodobnie pomyślałeś o wypróbowaniu „Wyczyść pliki cookie i dane” w Preferencjach-> Safari?


Musisz za każdym razem przeglądać witrynę programisty? Teraz sposób na znalezienie ich bezpośrednio w iTunes / iTunes U?
Vegar,

Streaming, o którym nie wiem, ponieważ zawsze „oglądam w iTunes”, a następnie pobieram, zwykle oglądam filmy z sesji w transporcie publicznym, więc wolę nie robić tego przez 3G.
Adam Eberbach,

Nie widzę już linku „Zobacz wszystko w iTunes”, więc wygląda na to, że developer.apple.com/videos jest teraz jedynym źródłem filmów z sesji.
Eric3

1
@ Eric3 Od pewnego czasu dostępna jest aplikacja WWDC na iPad / iPhone, która jest najlepszym sposobem na dostęp do filmów dla programistów na urządzenia z systemem iOS.
Miro Hudak

2

To, co powiedział Adam Eberbach, ma zastosowanie, ale musisz także upewnić się, że jesteś zalogowany przy użyciu tego samego Apple ID na urządzeniu z iOS.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.