Jak mogę wysłać wiadomość e-mail do grupy kontaktów Google na moich urządzeniach z iOS?


11

W moich Kontaktach Google mam grupy do wysyłania wiadomości e-mail do grup osób za pośrednictwem interfejsu internetowego w przeglądarce.

Synchronizuję pocztę Google i kontakty na kilku urządzeniach z iOS za pośrednictwem Microsoft Exchange.

Jak mogę wysłać wiadomość e-mail do grupy Google z iOS? Ani wbudowane aplikacje do obsługi poczty / kontaktów nie zawierają żadnych odniesień do moich grup i nie mogę uzyskać do nich dostępu za pośrednictwem przeglądarki internetowej (wersja mobilna), ani oficjalnej aplikacji Gmail (która wygląda na zrezygnowany interfejs WWW).

Odpowiedzi:


6

Niestety nie można tego zrobić za pomocą natywnej aplikacji na iOS. Spróbuj użyć aplikacji Gmail (którą osobiście wolę). Jeśli nie, istnieje małe obejście: http://red66.com/2009/07/how-to-send-group-emails-from-your-iphone/

Istotą obejścia tego problemu jest utworzenie jednego kontaktu dla grupy i dodanie rozdzielonej przecinkami listy wiadomości e-mail do pojedynczego pola e-mail dla „kontaktu grupowego”

Nie pozwala to na wykorzystanie dowolnych grup i wymaga ręcznej konfiguracji, ale gdy to zrobisz, możesz wysyłać e-maile z ograniczonymi rozmiarami grup z iOS bez potrzeby korzystania z komputera.


2
Witamy w Ask Different i dziękujemy za opublikowanie odpowiedzi !! Kamera proszę streścić treść zamieszczonego linku? Linki mają tendencję do zanikania w czasie, pozostawiając odpowiedź, która nie jest pomocna dla tych, którzy mogą ją później znaleźć. Dzięki!
daviesgeek

1
Moje pytanie wspomina już o wypróbowaniu aplikacji Gmail. Praca, do której linkujesz, jest dość okropna.
mindless.panda

Tak, ale wygląda na to, że jest to jedyna dostępna opcja;)
ethayne

2

Używam Google Chrome na iOS.

Wejdź na google.com/contacts i wybierz „Poproś o witrynę na komputery” z prawej górnej ikony (trzy poziome linie).

Wybierz grupę z lewej strony i kliknij pusty kwadrat nad listą, aby wybrać wszystkich członków. Następnie otworzy nową wiadomość w Gmailu dla wszystkich odbiorców.

Przetestowałem to na iPadzie z systemem iOS 6


Działa z Safari i iOS 13.3.1.
Glenn

2

Właściwie jest to możliwe, właśnie wszedłem do mojej wysłanej poczty, gdzie wysłałem e-mailem 34 osoby z pulpitu, kliknąłem wiadomość e-mail, która wyświetli wszystkie e-maile, które wybrałem, skopiowałem. Poszedłem do kontaktów na moim iPadzie mini, utworzyłem nazwę o nazwie na przykład zgrupowane jabłka, kliknąłem na e-mail i wkleiłem wszystkie 34 adresy e-mail, kliknij gotowe. Przejdź do aplikacji Gmail w Apple OS ipad, kliknij przycisk tworzenia, kliknij znak plus, wybierz nazwę w kontaktach, do których dodano e-maile grupowe, i kliknij Wyślij, gdy e-mail będzie gotowy. Wysłano. Wiem, że tak, ponieważ otrzymałem 13 odpowiedzi poza biurem. Dostałem wiadomość z nieprawidłowym adresem e-mail, mimo to wysłać? Wybrałem opcję wysyłania i wysłano ją do wszystkich


To świetne obejście. W przyszłości będzie bardzo pomocny.
Steve Crane

Pobieranie wszystkich wiadomości e-mail z poprzednio wysłanej lub przesłanej wiadomości e-mail w ramach operacji pojedynczego kopiowania jest znacznie lepsze niż wybieranie kontaktów do skopiowania jeden po drugim. Dzięki.
matt wilkie


0

Grupy

  • wysyłać grupowe SMS-y i e-maile do dowolnej grupy (w tym serwerów Exchange lub Google Sync)

  • grupy mailowe z opcjami Do, DW i UDW

  • przeciągnij i upuść pojedynczy lub wiele kontaktów do lub z grup

  • Załączniki vCard

  • połączyć kontakty

  • wbudowany T9 Dial

  • ...

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Wymień funkcję, którą mogę wysłać do grupy kontaktów Google ...
mindless.panda

@ mindless.panda Nie ma problemu.
gentmatt

0

W systemie iOS powyższa metoda Google Chrome nie działa, jeśli grupa jest zbyt duża, ponieważ adres URL jest za długi. (Moja grupa to 46 e-maili).

Odkryłem, że najlepszą metodą jest po prostu utworzenie wersji roboczej wiadomości e-mail na pulpicie, a następnie napisanie i wysłanie z telefonu.


0

Prowadzę listę (powyżej 300 nazwisk) i przeszkadza mi to również, gdy muszę wysłać wiadomość e-mail w trakcie biegu („Hej - nadal odtwarzamy dysk dzisiaj ...”)

Pracuję nad zapisaniem projektu listu (z aplikacji internetowej) z BCC wypełnionym członkami mojej grupy. Po prostu zostawiam list w „Szkicach”. Następnie, gdy muszę wysłać szybką wiadomość e-mail za pomocą mojego iPhone'a, korzystam z tej wersji roboczej i zmieniam treść i temat.

wady: 1) Muszę pamiętać, aby następnym razem zrobić nowy projekt na komputerze.
2) Nazwy nie są dynamiczne, więc wszystkie zmiany w grupie nie są odzwierciedlone w wersji roboczej BCC (uzupełnienia lub usunięcia w grupie)

Mam nadzieję, że problem zostanie rozwiązany wcześniej niż później!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.