Czy mogę zapłacić za abonament Netflix za pomocą środków iTunes?


8

Teraz, kiedy możesz zarejestrować się w serwisie Netflix za pomocą swojego identyfikatora Apple ID i używać go do fakturowania, czy pozwala to na naliczenie go do kwoty doładowania iTunes zamiast karty kredytowej?


Artykuł związany z tą historią: pcworld.com/article/251500/…
Senseful


Nie wiem na pewno, czy tak też działa w przypadku Netflix, ale zdecydowanie przeznacza się na kredyty w sklepie, które masz dla Hulu +.
kenj0418

Odpowiedzi:


2

Zgodnie z tym artykułem Bloomberg :

Netflix Inc. (NFLX) zacieśnia więzi z Apple Inc. (AAPL), umożliwiając właścicielom dekoderów Apple TV bezpośrednie zarejestrowanie się w usłudze przesyłania strumieniowego wideo i płacenie za pośrednictwem ich kont iTunes.

Więcej informacji i linki pomocy można znaleźć na stronie rozliczeniowej iTunes Netflix .

Wreszcie, zgodnie z aktualnymi warunkami iTunes w USA :

Dokonując zakupów, najpierw wykorzystywane są kredyty treści, a następnie kredyty upominkowe, karty iTunes lub konta z dodatkami; Twoja karta kredytowa lub konto PayPal zostanie obciążone za wszelkie pozostałe saldo.

Podczas gdy obecne Warunki nie wspominają bezpośrednio o subskrypcji Netflix. Karta iTunes („kredyt”) pojawia się przed kartą kredytową lub kontem PayPal. Ponieważ jednak Apple ma również informacje o karcie kredytowej, jak zauważa ten artykuł Fast Company , karta kredytowa może faktycznie służyć do opłacania subskrypcji Netflix zamiast kredytów iTunes.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.